Краса нареченої або Як боротися з недоліками шкіри?

Краса нареченої або Як боротися з недоліками шкіри?

Кожна наречена мріє виглядати неперевершено в день весілля. Однак проблемна шкіра може створити багато неприємностей тоді, коли все має бути на висоті. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, варто почати лікувати та правильно доглядати за шкірою обличчя заздалегідь, хоча б за декілька місяців до свята.

Сьогодні існує чимало засобів та косметичних процедур, які допоможуть вилікувати навіть найбільш серйозні недосконалості шкіри. До прикладу, нещодавно в дерматології почали використовувати мезороллери. Цей новітній метод омолодження вже встиг потіснити такі популярні нині косметичні процедури як хімічний пілінг і лазерне шліфування шкіри обличчя. Незаперечною перевагою мезороллера є його застосування в домашніх умовах. Мезороллер забезпечує стимуляцію шкіри, запускає процеси регенерації. Цим способом можна боротися зі зморшками, рубцями, прищами, сухістю шкіри, шкірними висипаннями, наслідками алергії. Однак не варто забувати, що є й протипоказання. Зокрема, користуватися мезороллером заборонено вагітним жінкам та жінкам, які годують грудьми, людям з родимками та бородавками на обличчі. Також протипоказанням є онкологічні, ендокринні захворювання, порізи на шкірі, запальні процеси, алергія, тощо. Тобто в будь-якому разі варто проконсультуватися зі спеціалістом, перш ніж починати лікування в домашніх умовах!

Не варто думати, що мезороллер – це єдине, чим може здивувати вас сучасна косметологія. Як виявилося, в морських водоростях міститься унікальна речовина, аналогів якої немає на всій планеті - солі альгінової кислоти. Ці солі активно використовуються в приготуванні масок, які дуже швидко завоювали популярність серед тих, хто мріє продовжити молодість. Альгінатна маска прискорює обмін речовин у клітинах. Саме тому шкіра виглядає свіжою і здоровою вже після першої процедури. На такі маски варто звернути увагу нареченим, які володіють сухою або жирною шкірою обличчя, адже вони допомагають нормалізувати роботу сальних залоз. Також з їх допомогою можна розгладити зморшки та підтягнути контур обличчя. Щодо протипоказань, то слід уникати таких масок лише тим, у кого є індивідуальна непереносимість компонентів, які входять до складу маски.

Якщо ви хочете поліпшити стан шкіри обличчя, а самостійно справитися з проблемами не можете, тоді обов’язково варто звернутися до професіоналів. Весілля – це одне з найважливіших свят в житті людини, тому варто поставитися до свого зовнішнього вигляду з відповідальністю. Бажаємо вам щастя і нехай мрії збуваються!