Зелене весілля або весілля в зеленому кольорі

Зелене весілля або весілля в зеленому кольорі

Весілля в зеленому кольорі стають все більше актуальними, особливо у весняний і літній святковий час. Сама природа в такому випадку є прекрасною декорацією для торжества - галявини, сквери, ліс, парк, будь-яка площадка із соковитою й зеленою травою, або ресторан, оформлений у природному стилі. Однак зелений колір весілля краще сполучати з іншими відтінками, щоб стиль свята став більш гармонійним. Звичайно, явним фаворитом є білий колір, але зелені відтінки добре сполучаються із кремовими тонами, з фіолетовим кольором. Можна використовувати на весіллі не два кольори-компаньйона, а три або навіть чотири.

Насамперед, святкова колірна символіка повинна проглядатися в аксесуарах для весілля. Як діадему можна використовувати вінок із зеленої трави, а також виготовити із трави і зелених листків бутоньєрки. Плаття для нареченої може бути різноманітним: класичним білим або із зеленуватим відливом. Колір може бути як акварельним, так і більш насиченим, або наречена вибере як основу біле плаття, але прикрасить його зеленим поясом, вишивкою або іншими аксесуарами - зеленими стразами, мереживом, стрічками або квітами. На додаток до плаття потрібний дуже добре продуманий букет. Взагалі, зелені композиції виглядають дуже шляхетно і свіжо, наприклад, троянди, хризантеми або зелені орхідеї. Якщо плаття зеленувате, то краще вибрати білий букет із зеленою стрічкою, а якщо плаття біле, то композиція повинна бути зеленою.

В оформленні залу й стільців для організації зеленого весілля краще вибрати білі чохли, прикрашені зеленими бантами, а столи прикрасити білими й зеленими серветками, а також зеленими квітковими композиціями. У декорі весільного торту також можна дотримуватися біло-зелених відтінків, або прикрасити білий торт зеленими листками й квітами.

Фотогалерея ідей для організації весілля в зеленому кольорі