Шаленість помаранчевого весілля

Ви обрали для себе помаранчеве весілля? Чудово! Але при підготовці Вам варто скориститатися цими важливими порадами. Агресивний оранжевий прекрасно поєднується з такими кольорами як червоний і білий, а також з власними похідними - персиковим відтінком. Однак, не варто додавати в декор золото або срібло - вони приглушать енергію помаранчевого і будуть не дуже добре виглядати разом.

Для Китаю традиційним є червоний колір весільного плаття, а от в Іспанії дуже люблять помаранчевий колір і наречені воліють одягатися в плаття саме такого відтінку. Так що, якщо хочеться зробити торжество в помаранчевих тонах, то можна власне весілля провести на іспанський лад - тореро, бики і, звичайно ж, всюдисущий помаранчевий. Цей колір обов'язковий для весільного букета, а ще іспанські наречені вплітають квіти собі в зачіску. Неважко пояснити таку любов іспанських молодих до оранжевого кольору - даний відтінок вважається символом апельсина. Апельсин, як відомо, це вічнозелене дерево, тому під час весілля це вважається побажанням нареченій залишатися квітучою і молодою все своє життя з чоловіком.

Дуже частим є поєднання оранжевого і білого на весіллі. У цьому випадку яскравим драпіруванням насиченого кольору можна прикрасити святкові столи і місця молодят. Однак, оскільки цей колір надто насичений і інтенсивний, то в чистому вигляді його краще не застосовувати, а сполучити із класичними білими й фіолетовими відтінками. Помаранчевий колір може бути використаний для стрічок, арки й кульок, а також бути присутнім у запрошувальних, весільних квіткових декораціях і торті. Оранжеві відтінки можна підтримати і у костюмі дружби та платті нареченої. До речі, цей колір дуже сприяє збудженню апетиту й прискоренню травлення, тому застілля повинне бути більш ніж щедрим.

Цей колір є найбільш динамічним, молодіжним і веселим. Він здатний стимулювати почуття й допомагає розв'язувати багато проблем, по своїй суті дуже життєрадісний. Весілля в помаранчевому кольорі досить характерні для осіннього часу, оскільки як помаранчевий декор можна використовувати опалі листки, а з найбільш яскравих і гарних виготовити букет нареченої.

Фотогалерея ідей для організації весілля в помаранчевому кольорі