Магія фіолетового весілля

Магія фіолетового весілля

Якщо наречена є тендітною й ніжною романтичною натурою, ще вірить казкам і асоціює свого нареченого з принцом на білому коні, то їй без сумніву підійде саме фіолетове весілля з деякими вкрапленнями інших кольорів. Доповнити загальний колір свята можна за допомогою чохлів на стільцях, гарних свічок фіолетового або бузкового кольорів. По весільному залу можна розкидати кольорові пелюстки в тон букету нареченої, а сам букет виготовити з використанням фіолетових квітів - бузку, ірису або фрезії.

Іриси і бузок особливо гарні для весняних весіль, це дуже оригінальні квіти. Для особливої витонченості їх можна обв'язати шовковою стрічкою. Добре виглядають весільні букети в рожево-бузковій гамі - вони дуже зворушливі і ніжні. Місце молодят можна прикрасити бузково-білими кулями, або фіолетовою аркою з ніжними квітами для організації весілля в фіолетовому кольорі.

Крім того, фіолетово-бузковий колір може простежуватися і в одязі запрошених гостей, наприклад, у платтях дружок. Їх можна пошити із шифону ніжно-фіолетового відтінку. У зачісці нареченої можуть бути присутніми живі квіти відповідного відтінку, прикраси на руках і шиї не повинні бути масивними, краще вибрати витончені й елегантні речі. У результаті наречена з подружкою будуть більше схожими на ніжних і невагомих фіолетових фей. Взагалі, фіолетове весілля, фіолетові відтінки досить позитивно впливають на людський стан - вони заспокоюють і не дозволяють людині піддаватися страху. У випадку з весіллям це питання досить актуальне, адже наречена часто боїться виходити заміж. Тому зайвий заспокійливий фактор у вигляді фіолетового або бузкового кольору не зашкодить.

Фотогалерея ідей для організації весілля в фіолетовому кольорі