Чорно-біле весілля

Чорно-біле весілля

Все більше молодих пар вибирають чорно-білий стиль для свого весілля. Біле плаття тільки виграє, якщо розбавити білосніжний колір чорним поясом, стрічкою чорного мережива або великою чорною квіткою.

Крім того, у весільне плаття все частіше додають вишивку чорного кольору, тканину із чорним принтом або із чорними накладними елементами.

Іноді попадаються роботи дизайнерів, де чорний колір переважає. Цікаві також весільні плаття з вінтажним чорним орнаментом. Все частіше і частіше появляються весільні плаття із чорними вкрапленнями, що говорить про те, що чорний колір став явним трендом весільної моди.

Хочеш стати модною нареченою? Наберися хоробрості й додай чорний колір у своє весільне вбрання. Результат не змусить себе чекати - до тебе будуть прикуті погляди не тільки нареченого і гостей, але й випадкових перехожих.

Складний, інтенсивний, загадковий чорний колір пасує парам, які чітко знають, як повинне виглядати їхнє весілля. Чорний колір надає чистий графічний шарм весіллю, також чорний можна використовувати в якості додаткового цікавого акценту. Не забувай про весільні аксесуари - вони теж повинні бути у чорно-білій колірній гаммі.

Фотогалерея ідей для організації весілля в чорно-білому кольорі