Пристрасне червоне весілля

Весілля в червоному кольорі

Оскільки червоний відтінок завжди асоціюється з коханням і романтичними стосунками, то червоне весілля або іншими словами весілля в червоному кольорі стане гарним вибором для двох закоханих сердець. Як тематичний колір для торжества червоний колір здатний звичне дійство перетворити у фантастичний по красі й унікальності день. Говорять, що надягаючи червоний одяг або оточуючи себе червоними речами, людина впитує від них енергією, завдяки чому може залишатися бадьорою і веселою довгий час. Так коли ж ще застосувати цю властивість червоного кольору, як не на весіллі, коли потрібно гуляти цілу добу, а іноді і ще кілька днів після нього.

Для оформлення весільного букета або квіткових композицій для весільного залу можна використовувати червоні троянди і зробити на них основний акцент. Наречений може підтримати стиль нареченої червоною бутоньєркою і краваткою такого ж насиченого червоного відтінку. Червоні троянди можна використовувати як у гордому ординарі, так і сполучити їх з герберами, тюльпанами або маргаритками. Такі композиції прикрасять банкетні столи, стільці або весільну арку для молодят.

Деякі екстравагантні наречені можуть навіть вибрати для весілля червоне плаття, якщо не бажають залишатися в традиційному білому. Можна прикрасити себе червоним кольором за допомогою аксесуарів, кольє або діадеми. До речі, подушечка для кілець, пелюстки й келихи молодят також можуть бути витримані у всіх відтінках червоного.

Красиво виглядають стільці в білосніжних чохлах, прикрашені червоними бантами або стрічками. Зал можна прикрасити кульками червоних і білих кольорів, або викласти з кульок арку і прикрасити нею стіл для молодих. Червоний колір може простежуватися в будь-якій речі - від наряду свідка, до туфель нареченої і навіть весільного торта із червоним декором з крему. Червоне весілля буде ідеальним для темпераментних і пристрасних людей, які живуть у «вогненній» стихії та обожнюють епатаж і екстравагантність.

Фотогалерея ідей для організації весілля в червоному кольорі