Біле весілля – свято Ромашки чи Снігової королеви?

Біле весілля – свято Ромашки чи Снігової королеви?

Найбільш романтичними квітами, які можна вибрати за основу весілля в білому кольорі можуть стати ніжні ромашки, або будь-які інші квіти білих і молочних відтінків. Краще відштовхуватися у виборі образу для весілля саме від рослин. Наприклад, якщо вибрати ромашку, то її необхідно використовувати в платті, букеті, квіткових композиціях і бутоньєрках. Крім того, мотиви ромашки можна підтримати в прикрасах для торта, дизайні запрошувальних листівок і зачісці нареченої або свідка.

Але біле весілля не обмежується тільки ромашками, це можуть бути й білосніжні тюльпани, квіткові композиції з білих троянд, орхідей або лілій. Білі кольори асоціюються з невинністю, ніжним пухом, лебедями і ангелами. Тому торжество можна провести з ухилом на лебедину вірність, ангельську любов, що народжується на небесах і відповідно, провести в цьому джерелі всю врочисту програму за столом. Маленьких дітей на святі можна одягти в янголяток, а для весільного букета використовувати ніжні пір'я кіпельно білого відтінку, ці ж перинки або пух можуть бути присутніми у зачісці або платті нареченої. Весільний торт також повинен бути бездоганно білим, прикрашений фігурками ангелів або парою лебедів, що символізують нареченого і наречену.

Кольори весільного кортежу також повинні бути білосніжними, а нареченому можна підібрати або бездоганно білий костюм, або костюм молочного відтінку з білосніжною сорочкою і краваткою. Добре виглядають попелясті відтінки для нареченого або блискучий шовк для плаття нареченої. Можна влаштувати стилізоване свято, наприклад, задіяти персонаж Снігової королеви і її крижаних чертогів. У такому випадку доречно буде прикрасити весілля скульптурами зі снігу й льоду, що символізують кохання і ніжність молодят. Ну, а щоб повністю не виходити з образу, білого весілля Сніжної королеви варто влаштовувати взимку, а замість кортежу домовитися про сани і білосніжні шубки.

Фотогалерея ідей для організації весілля в білому кольорі