Колір весілля

Колір весілля

Молодятам дуже хочеться, щоби їхнє майбутнє сімейне життя було гармонійне у всьому. І звичайно ж початок такого життя - весілля повинне відповідати всім вимогам, у тому числі, бути гармонійним в колірному плані. У західних країнах, де весільні традиції мають вікову історію, правильне оформлення цієї події, її стильове та колірне рішення стали альфою і омегою будь-якого весілля, причому первинним є саме стиль, якому повинні відповідати вірно підібраний колір весілля.

На сьогоднішній день далеко не всі західні весільні традиції знайшли застосування в нашій країні. І все-таки стильних і гарних весіль, коли продумано і прекрасно поєднується все: від туфель до останньої серветки на столах у банкетному залі, і в нас стає усе більше.

Використання максимум трьох кольорів і їхніх відтінків - це закон, якого дотримуються ті, хто хоче створити на весіллі гармонійну красу. Здавалося б, вибери декілька кольорів і використовуй їх у всьому, але необхідно пам'ятати, що теплі й холодні відтінки кольорів - а в кожного кольору є й такі, і такі - один з одним не сполучаються.

Щоб надати весіллю індивідуальність, вибирають улюблений колір молодят і, виходячи з цього, вибудовується вся колірна гама цієї урочистої і дуже важливої події в житті будь-якої людини.

Отже, спочатку стиль свята визначається кольором весілля. Природно, що основним кольором буде білий, але в кожному весільному аксесуарі, у кожному букеті буде часточка іншого кольору: лілового або зеленого, рожевого або червоного. При такому поєданні кольорів весілля отримає свій неповторний стиль.

Ми пропонуємо Вам переглянути статті та ознайомитися з фотографіями різних весіль, які проявили свій власний стиль, завдяки гарному вибору колірної гами.