Що таке «жіночий» інтер’єр?

Що таке «жіночий» інтер’єр?

Власний дім повинен бути затишним і комфортний. Кожна людина по-своєму розуміє ці поняття і підбирає свій інтер’єр. Однак часто можна почути, що «холостяцьку» квартиру одразу можна впізнати. Помешкання здатне багато розповісти про своїх мешканців, але що ми маємо на увазі, коли кажемо, що в домі відчувається жіноча рука. Що є таке «жіночий» інтер’єр?

По-справжньому комфортним і затишним помешкання роблять дрібниці, які не впадають в око.

Перше, що робить помешкання «жіночим», звичайно, це квіти - свіжо зрізані у вазах або в горщиках, це не важливо. Головне те, що їхня присутність в інтер'єрі неодруженого чоловіка навряд чи буде доречною, а от у квартирі, де живе жінка або молода сім’я - дуже навіть.

Скриньки і валізки для рукоділля. Як правило, цей аксесуар виглядає досить мило, стильно і жіночно. І сам може стати повноцінним акцентом в інтер'єрі.

І хоч дзеркалами користуються всі мешканці квартири, саме господиня проводить біля нього найбільшу частину часу. А за чистотою дзеркального полотна гості можуть оцінювати, наскільки хорошою є молода дружина.

М'які іграшки давно вже перестали символізувати присутність дітей у домі. Тепер і дорослі можуть захоплюватися колекціонуванням і шиттям, хоча, зазвичай, таке хобі властиве жінкам.

Підставки для прикрас – ще один атрибут «жіночого» інтер’єру. Не варто показувати всім і кожному свої діаманти, а от недорогу біжутерію цілком можна розвісити на гарні підставку.