Квартира-студія: виділяємо основні зони

Квартира-студія: виділяємо основні зони

Сьогодні квартири-студії є надзвичайно популярними серед молодят. Однак попри всі переваги, таке планування має певні особливості. Звичайно, будь-яке чаювання на кухні може плавно перейти до веселих посиденьок на дивані, більше того це - прекрасний варіант для тих, хто обожнює волю і простір. Щоб зробити квартиру-студію більш практичною та функціональною, потрібно грамотно розділити її на основні зони. Завдяки вдалому плануванню можна створити унікальний інтер'єр.

Виділити зону кухні можна за допомогою підлогового покриття. Наприклад, простір для кухні можна покрити плиткою, а за допомогою лінолеуму або ламінату виділити іншу частину. Найкраще вибирати контрастні кольори. Ще один прекрасний варіант - подіум. Цей прийом візуально виділить кухню, і зробить простір більше гармонійним.

Освітлення в спальні відіграє ключову роль. Оптимальним рішенням в інтер'єрі стануть настінні, а також стельові світильники. Необхідно також звернути увагу на кухонну лампу і розташувати її так, щоб при включенні світло не падало в зону сну, що зможе перешкодити вашій другій половинці. Ліжко також можна встановити на подіум.

Місце для роботи, як і спальня, повинна розташовуватися подалі від шуму і метушні. Основні атрибути кабінету - стіл зі зручним кріслом, комп'ютером. Дану зону можна сміливо відокремити за допомогою полиць з книгами або дисками.

У квартирі-студії зона відпочинку вважається центральною і найчастіше розташовується біля кухні. Важливий атрибут будь-якого відпочинку - це телевізор, який для зручності найкраще розташовувати так, щоб його можна було дивитися як у вітальні, так і на кухні.

Загалом варто зазначити, що квартира-студія найкраще підійде для молодят. Якщо ви в вашій сім’ї найближчим часом очікується поповнення, то не забудьте, що для малюка потрібна окрема кімната.