Обручки з платини: стримана краса і цінність

Обручки з платини: стримана краса і цінність

Сьогодні найбільшою популярністю серед молодят користуються золоті обручки. Це класика, яка завжди буде актуальною. Однак останнім часом все частіше молоді пари звертають увагу на обручки з платини.

В середні віки золотошукачі з Іспанії знайшли невідомий раніше метал. Зовні він був схожий на срібло, але не піддавався переплавленню, у зв'язку з чим йому дали назву "платина" (у перекладі з іспанської - "посереднє срібло"). Спочатку платину не сприймали серйозно, але декілька століть назад, коли її почали вивчати, статус платини кардинально змінився.

Сьогодні прилавках ювелірних магазинів можна знайти різні прикраси, виготовлені з цього металу, у тому числі платинові обручки. Більше того обручки з платини вважаються найбільш елітними і користуються стійким попитом, незважаючи на досить високу ціну.

Чому платина є такою дорогою? Ціна, в першу чергу, обумовлена тим, що обробляти платину надзвичайно важко, а її видобуток істотно нижчий, ніж наприклад, у золота. Тому метал вважається рідкісним.

За своїм зовнішнім виглядом платина, справді, нагадує срібло, але, безсумнівно, перевершує його за блиском і міцністю. Платина – це найбільш зносостійкий метал. Платинові обручки пройдуть разом з вами весь життєвий шлях і при цьому збережуть свій первісний вигляд. Вони не втратять свій блиск, не подряпаються, не змінять колір. А ще платина, на відміну від золота або срібла, гіпоалергенна, що дуже важливо для тих, хто страждає від алергії.

Обручки з платини, як правило, мають 950 пробу. Це означає, що вони містять 95% чистої платини і усього 5% домішок (в основному, це Паладій та іридій). Можна також 850 і 900 проби, але таке трапляється дуже рідко.

В чому секрет популярності обручок з платини? Все дуже просто. Чоловіків, як правило, приваблює стримана краса і цінність цього металу, а жінкам подобається його чистий колір і незрівнянний блиск. А ще платина ідеально поєднується з "найкращими друзями жінок" - діамантами.

Читайте також:

Пропонуємо вам переглянути добірку фото обручок з платини:

Обручки з платини

Обручки з платини

Обручки з платини

Обручки з платини