Як вибрати обручки?

Як вибрати обручки?

Обручки, які молодята одягнуть в день весілля, пройдуть з ними весь життєвий шлях. Ці золоті персні, які є символом єдності, завжди будуть нагадувати про той щасливий день, коли дві людини офіційно стали однією сім’єю. Тому вибір обручок - це питання, безумовно, дуже важливе.

Ми підготували для вас декілька основних порад, як правильно вибирати обручки.

Обручка повинна бути правильного розміру. Як вибрати розмір персня? Зрозуміло, що його діаметр повинен дорівнювати товщині вашого пальця. При цьому не можна приміряти перстень, коли занадто жарко або холодно, вранці і пізно ввечері, після сильних фізичних навантажень і (це стосується тільки жінок!) під час критичних днів, тому що пальці в цей період можуть бути трохи набряклими. Крім того, широкі обручки повинні бути більш вільними, ніж вузькі. Коли будете в ювелірному салоні, не пошкодуйте часу на примірки. Одягніть обручку на палець, але не знімайте її відразу: залишіть хоча б на кілька хвилин і подивіться, чи не з'явився на шкірі слід.

Ви будете носити обручки постійно, тому вони повинні бути вам зручними. Навіть якщо під час примірки перстень не створював вам ніяких незручностей, то через деякий час він може почати натирати, різатися, чіплятися. Тому зверніть увагу на форму і ширину. Краще, якщо в обручки краї будуть м'яко закруглені. Камені повинні бути закріплені міцно і акуратно. Уникайте занадто широких перснів. Оптимальна ширина обручки для нареченої становить 3,5-5 мм, для нареченого - 5-7 мм.

Вибираючи обручки, не забувайте врахувати власні смаки та вподобання. Якщо ви прихильник традицій, вам напевно сподобається класична "смужка" з золота або платини. Хочете оригінальності? Тоді придивіться до обручок з кольоровими каменями і зробіть незвичайне гравірування. Ви з легкістю знайдете такі обручки, які підкреслять вашу індивідуальність та стиль.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам з вибором обручок. Успіхів!