Вибираємо обручки: 5 практичних порад

Вибираємо обручки: 5 практичних порад

Як правило, підготовка до весілля починається з вибору і придбання обручок. Це зрозуміло, оскільки придбані ювелірні вироби, які символізують вічне кохання, молодята будуть носити щодня. Дуже важливо, щоб в майбутньому ви не пошкодували про свій вибір і обручки вас влаштовували як за розміром, так і за своїм зовнішнім виглядом. Ми підготували для вас 5 практичних порад, які допоможуть вам правильно обрати обручки.

1. Не варто відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні!

Вибір обручок може стати досить тривалим процесом, тому не відкладайте цю важливу покупку на останній момент. Навіть якщо ви уявляєте, яку модель хочете, потрібного розміру (дизайну) може не бути в магазині. Якщо ви вирішили зробити гравірування на обручках, то про це теж треба подбати заздалегідь і обговорити деталі з ювеліром. Якщо ж плануєте замовити оригінальні обручки в ювелірного майстра, то не забувайте зробити це заздалегідь, особливо якщо ваше весілля відбудеться в влітку чи восени. Для чого вам зайві клопоти і переживання з приводу того, чи будуть готові обручки до потрібного дня?

2. Простота і практичність – основні критерії вибору

Якщо вам доводиться виконувати багато роботи руками, вибирайте простий дизайн обручок. Вони не повинні бути занадто важкими або мати деталі, які будуть чіплятися за волосся і заважати. Ідеальна обручка – це та, яку ви вдягнули один раз і забули про неї!

3. «Невмирущій класиці» дайте шанс!

Класичні обручки є універсальними і завжди будуть актуальними. Зверніть увагу також на товщину і довжину своїх пальців. Якщо пальці короткі, варто уникати широких обручок.

4. Звертайте увагу на якість!

На кожній обручці обов'язково повинна бути проба - знак якості металу. Якщо у вас алергія на метали, то зверніть увагу на платину - цей метал не викликає алергію в більшості людей, а також на титан.

5. Вибирайте правильний розмір!

В спеку або в дуже холодну погоду розмір пальців може змінюватися. Це відбувається також вранці, після занять спортом і під час місячних в жінок. Тому приміряти обручку потрібно при кімнатній температурі і коли ви абсолютно розслаблені.