Зона краси для молодої дружини

Зона краси для молодої дружини

Статус заміжньої жінки зовсім не означає, що тепер варто припинити дбати про себе та свій зовнішній вигляд. Зовсім навпаки, після весілля потрібно продовжувати дивувати свого чоловіка, зачаровуючи своєю красою. Як правило, більшість молодят після весілля переїжджають в інше помешкання і виникає потреба в облаштуванні оселі на власний смак. Про особливості інтер’єру для молодих пар ми вже писали багато, а сьогодні хочемо детальніше розповісти про таке важливе для кожної леді місце як зона краси.

Кожна жінка, без сумніву, має потребу в невеликому куточку, де все буде виконано відповідно до її смаку і де вона зможе підтримувати свою красу. Яким же чином найкраще облаштувати зону краси у звичайній міській квартирі?

Спершу подбайте про вільний простір. Зона краси повинна налаштовувати на позитивний лад і сприяти розслабленню. Розміщайте її подалі від кухні, санвузла і телевізора. Чудово, якщо вдасться виділити для себе шматочок спальні.

Поціновувачам комфорту підійде комод з великим дзеркалом, секретер або туалетний столик. Всередині нього можна розмістити особисті речі, а зверху покласти тільки необхідні баночки з косметикою і флакончики з парфумами. І зовсім не варто вибирати меблі, які підходять за стилем до всієї кімнати. Навпаки, якщо вона буде виділятися, то це вірна ознака відособленості, того, що це особлива зона, зона краси.

Регулярно прибирайте, не допускайте нагромадження мотлоху і пилюки, і тоді ваш куточок краси стане улюбленим місцем в квартирі.