Спальня для молодят у вінтажному стилі

Спальня для молодят у вінтажному стилі

Після весілля молода пара, як правило, вирішує питання, пов'язані з житлом. Тим, у кого є своя квартира, потрібно зробити з неї справжнє сімейне гніздечко. Звичайно, ремонт – це досить важкий і тривалий процес, однак майбутній результат мотивує і надихає.

Рекомендуємо також прочитати:

Найважливішою кімнатою для молодят, зрозуміло, є спальня. То чому б не розпочати ремонт саме з цієї кімнати? Ми пропонуємо вам оформити спальню у вінтажному стилі.

Як створити ефект вінтажності в спальні? Звичайно, вам доведеться використовувати елементи інтер'єру, зроблені під антикваріат або ж справжні стародавні меблі. Тумбочки з величезною кількістю шафок, комоди, величезні дзеркала і картини, квіткова оббивка на кріслах і стільцях - це все, що потрібно для вінтажності! Правда, всі ці речі доречно виглядатимуть у великій спальні. Але більшість з нас не може похвалитися великою площею спальні. Що тоді робити? Існує прекрасний вихід: знову ж правильно підібрати основний колір оформлення, прикрасити стіни невеликими картинами, а меблі - ніжною оббивкою.

Що обумовлює вінтажний стиль у спальні?

  • Плетені меблі. Найкраще підійдуть контрастні з кольором стін кольори меблів.
  • Пастельні кольори в оформленні. Шпалери повинні бути світлих тонів. Якщо ж ви не хочете використовувати шпалери, то просто пофарбуйте стіни в ніжні пастельні кольори.
  • Ковдри і покривала - усе найкраще в'язане гачком. І обов'язково гарні яскраві кольори - фіолетовий, рожевий, світло-зелений. Не забувайте, що подушки та ковдри мають бути не тільки красивими, але й зручними і якісними. Великий асортимент текстилю ви знайдете в інтернет-магазині idea-shop.com.ua, завітавши на цю сторінку - podushka-odeyalo.
  • Люстри і світильники. Як же без торшерів з текстильними абажурами? Якщо ж ви зважилися на вінтажний стиль ранніх епох, то придбайте свічки, щоб стилізація була завершеною.
  • Ліжко - це центральне місце в спальні, так що саме про вибір ліжка вам потрібно буде подбати в першу чергу. Це може бути важке дерев'яне ліжко або ж плетене з ротангу. Як спрацює ваша фантазія і, звичайно, дозволять кошти .
  • Тюль. Оформлення вікна повинне створювати ефект легкості та ніжності. А якщо ви ще прикрасите ліжко тюлевим балдахіном, то ви – справжній вінтажний геній.

Для більшої наочності та натхнення пропонуємо вам переглянути декілька варіантів спалень у вінтажному стилі!

Спальня для молодят у вінтажному стилі

Спальня для молодят у вінтажному стилі

Спальня для молодят у вінтажному стилі

До речі, вінтажний стиль сьогодні користується популярністю. Якщо ви мрієте організувати вінтажне весілля, рекомендуємо переглянути також такі статті на нашому сайті: