Весілля в дощ: 5 ідей для натхнення

Весілля в дощ: 5 ідей для натхнення

Всі наречені з нетерпінням чекають на день весілля. Як відомо, погода примхлива і не всім пощастить одружуватися в теплий сонячний день. Навіть маючи дуже велике бажання, ми не можемо контролювати погоду. Вона є надзвичайно непередбачуваною – особливо навесні. Якщо ви плануєте весілля на рік вперед, то дізнатися, чи дощитиме в цей день, практично не можливо. Лише за два тижні до особливої дати ви будете мати уявлення про те, на яку погоду варто очікувати.

Якщо прогноз є невтішним і в день вашого весілля буде падати дощ, то не варто засмучуватися. Дощова погода може стати чудовим джерелом для натхнення. Як використати цю маленьку проблему з користю для себе і свого свята?

Основною проблемою для нареченої є вибір взуття для дощової погоди. Однак для прогулянок по місту можна придбати стильні гумові чоботи. Не забудьте попередити про це ваших дружок і яскрава весільна фото сесія вам забезпечена!

Весілля в дощ: 5 ідей для натхнення

Прикрасьте шлях до весільної церемонії парасольками. Це не тільки дуже оригінально, але й практично. Якщо раптом почнеться дощ, ваші гості зможуть скористатися ними. Також можна поставити кошик з парасолями в ресторані, щоб гості мали можливість ними користуватися при потребі впродовж дня.

Весілля в дощ: 5 ідей для натхнення

Гумові чоботи можна використати як вазони для квітів. Це дуже цікаво, стильно, а головне символічно!

Весілля в дощ: 5 ідей для натхнення

Парасолька не тільки від дощу захищає, але й може стати справжнім витвором мистецтва. Погляньте, як елегантно виглядає парасоля, декорована живими квітами. Зрозуміло, що такий оригінальний весільний аксесуар потрібно замовляти за декілька тижнів чи місяців наперед, але навіть і в сонячний день він стене чудовим реквізитом для весільної фото сесії. Фотографія з парасолькою посеред красивих вуличок нашого міста неодмінно стане перлиною вашого весільного фотоальбому.

Весілля в дощ: 5 ідей для натхнення

Читайте також: Погана погода на весілля – чудові фотографії!

Щоб виділитися серед величезної кількості стандартних весільних тортів, можна замовити торт на весілля у вигляді парасольки, наповненої квітами. Такий торт оцінять всі гості!

Весілля в дощ: 5 ідей для натхнення

Ці оригінальні ідеї можуть наштовхнути на думку, що весілля в дощ – це не так вже й погано. Крім того, за народним повір’ям злива на весілля – до удачі та багатства!