Черешня як джерело весільного натхнення

Черешня як джерело весільного натхнення

Чи задумувалися ви коли-небудь над тим, який стосунок фрукти і ягоди мають до весілля? Зазвичай, більшості нареченим на думку спадає банальна фруктова тарілка або фруктові гірки, рівномірно розставлені по бенкетному столі. Однак це дуже нудно і стандартно. Насправді фрукти і ягоди можуть використовуватися в оформленні весілля.

Скоро розпочнеться сезон солодкої черешні, тому саме на ній ми сконцентруємо увагу в сьогоднішній статті.

Такими елементами декору як яскраві серветки, свічки, колірні композиції, статуетки вже давно нікого не здивуєш, у той час як черешні цілком можуть упоратися з почесною роллю головного мотиву в оформленні весілля. Оформлення весіль за допомогою фруктів стає усе більш популярним.

Ягоди як декор обходяться набагато дешевше, ніж живі квіти, однак за яскравістю нітрохи їм не поступаються. Варто лише дотримуватися декількох основних принципів у використанні цих їстівних аксесуарів.

Необхідно пам'ятати, що оформлення весіль за допомогою черешень можливий двома способами. Перший - використання їх як неїстівного декору. Наприклад, черешнями можна заповнити спеціальні прозорі посудини. Другий варіант передбачає створення оригінальних фруктових композицій. Можна створити фруктові "букети" або навіть фігури птахів і тварин.

Ну і, звичайно ж, класичне використання фруктів - вживання як десерт. Для цього рекомендується впакувати невеликі жмені ягід у персональні невеликі паперові пакети і поставити їх на столі як бонбоньєрки. При цьому буде прекрасно, якщо вміст бонбоньєрок буде перегукуватися з начинкою весільного торта, створюючи гармонію смаку і кольору.

Черешневе весілля: фото

Черешневе весілля