Запрошення на весілля своїми руками: ідеї та майстер-класи

Запрошення на весілля своїми руками: ідеї та майстер-класи

Наречені мріють організувати неповторне та оригінальне весілля. Як відомо, перше враження про майбутнє свято створюють запрошення на весілля. Саме тому запрошенням варто приділити особливу увагу. Купивши комплект запрошень в магазині, ви не можете навіть сподіватися на оригінальність. Але якщо ви зробите запрошення на весілля своїми руками, то проявите не лише свою творчу натуру, але й приємно здивуєте гостей. Коли ви надсилаєте весільне запрошення, ви не тільки хочете повідомити гостю дату і місце проведення свята, але й бажаєте цим запрошенням продемонструвати особливість та креативність вашої пари.

Погодьтеся, що є запрошення, які неначе ковток свіжого повітря, вони виглядають неповторно і цікаво навіть через декілька років, а є такі, які зливаються з іншими, навіть попри різний декор. Сьогодні ми підготували для вас статтю, в якій покажемо, які креативні запрошення на весілля своїми руками ви можете зробити. Тут є і ідеї, і детальні інструкції, тобто майстер-класи.

Запрошення на весілля у формі квітки

Це досить проста і водночас геніальна ідея! Вам знадобиться картон, ножиці і трохи натхнення. За допомогою комп'ютерної програми створіть шаблон квітки, використовуючи три подовгасті форми, які перетинаються посередині (центр утворює коло і кінці утворюють пелюстки). Надайте колу інший колір для фону та напишіть текст запрошення. Роздрукуйте все це на кольоровому папері і виріжте по контуру. Зовнішню сторону можна задекорувати як вам заманеться. Складіть пелюстки, щоб закріпити квітку.

Запрошення на весілля в коробочці своїми руками

Запрошення на повітряних кульках

Ви чули що-небудь про друк на повітряних кульках? Це дуже оригінальна послуга, про яку мало хто знає. Однак у Львові вже є можливість замовити послугу з друку на кульках. Так ось, ми пропонуємо вам надрукувати на кульках всю інформацію про весілля і в вкласти таку кульку в красиво декорований конверт або запрошення. Гостю для того, щоб дізнатися, куди і на коли його запросили, доведеться докласти зусиль і надути кульку. Думаю, що така ідея особливо сподобається молоді. А для більш консервативних гостей можете підготувати більш класичні весільні запрошення.

Запрошення на повітряних кульках

Весільне запрошення в стилі омбре

Це запрошення підійде тим молодятам, які люблять малювати, адже до кожної листівки прийдеться прикласти свої руки. Для початку роздрукуйте на білому цупкому папері з кроком в два рядки інформацію про дату та місце проведення весілля. Підготуйте вузьку клейку стрічку. До речі, придбати її можна в будівельних гіпермаркетах Львова та магазинах, де продається все для дому та ремонту. Рядки з текстом заклеюємо стрічкою. Підготуйте пензлик і фарбу одного кольору, але різних відтінків. Нижній рядок замальовуємо найтемнішою фарбою, використовуємо губку, щоб підсушити фарбу і надати цікавого ефекту. Продовжуємо зафарбовувати всі рядки до верху, кожного разу використовуючи все світліший тон фарби. Почекайте поки все підсохне. Готово!

Запрошення на весілля в коробочці своїми руками

Запрошення на весілля «Пригоди для двох»

Ви любите подорожувати? Якщо так, тоді це запрошення вам сподобається. Ідея створити унікальне запрошення на весілля для пар, що люблять подорожувати, належить дизайнеру з Нью-Йорка Kitkat Pecson. Що такого особливого в цих запрошеннях? Ілюстровані запрошення на весілля розповідають про ті місця, які пара відвідала разом, а також про основні етапи у їхніх стосунках. Наступним етапом у їхньому житті, а також пригодою, долучитися до якої вони запрошують і гостей, буде весілля! Звичайно, для створення такого запрошення вам знадобляться неабиякі навички малювання та знання спеціальних програм. Але якщо вам сподобалася ця ідея, але реалізувати самотужки ви її не можете, тоді варто звернутися за допомогою до хорошого дизайнера. Він створить макет, а вам доведеться лише роздрукувати таке оригінальне запрошення та надіслати гостям. Думаю, таке запрошення підійде тим парам, які вирішили одружитися закордоном, що дуже модно тепер.

Запрошення на весілля своїми руками

Перегляньте також: Новинка - відео-запрошення на весілля

Запрошення «Весільна коробка»

Автором такого запрошення є наречена Шарлотта Фосдік. Свою ідею вона пояснила тим, що хотіла створити щось таке, щоб її рідні та друзі не тільки пам’ятали, але й зберігали довго після весілля. Молода пара, що створила такі запрошення на весілля, зізнається, що дуже любить пізнавати світ. Тому в їхніх запрошеннях у вигляді коробочки, крім листа з інформацією про проведення весілля, гості знайшли пакетики зі спеціями. Таким чином молодята хотіли підкреслити, що життя є багатогранне і цікаве, воно має багато смаків та ароматів. Досить незвична і нестандартна ідея, що сподобається не всім. Однак креативні молодята знайдуть щось цікаве в цих запрошеннях.

Запрошення на весілля своїми руками

Весільне запрошення-шоколадка

Якщо серед ваших гостей є багато цінителів солодощів, то така ідея вам сподобається. Всю інформацію про місце та дату проведення свята ви можете роздрукувати на внутрішній стороні обгортки плитки шоколаду. Окрім отримання приємної звістки, гості ще зможуть поласувати шоколадом, згадуючи про вашу пару.

Запрошення-шоколадка на весілля своїми руками

Вінтажні запрошення-серветки

Думали, що після весільних запрошень на кульках, вас уже нічим не здивуєш? А як вам ідея весільних запрошень на серветках? Друк на серветках чи просто тканині сьогодні без проблем можна замовити у Львові. Тому вам залишається лише придумати дизайн серветок. Для того, щоб такі запрошення виглядали презентабельно, використайте паперовий каркас, який обгорніть серветкою, а потім зафіксуйте все це смужкою з паперу. Додаткову інформацію ви можете зазначити також на тому листку паперу, який ви використаєте в якості каркасу для всієї цієї конструкції.

Вінтажні запрошення-серветки на весілля своїми руками

Креативне запрошення на весілля

Про одне весільне запрошення у формі коробочки ми вже розповідали, а зараз хочемо показати вам ще одну цікаву ідею. Як вам таке запрошення на весілля?

Запрошення на весілля в коробочці своїми руками

Зробити його своїми руками зовсім нескладно. Вам знадобиться для цього декілька ваших фотографій, картон, стрічка, двосторонній скотч, ножиці та кругла коробочка.

Спочатку вам потрібно виготовити коробку з картону круглої форми. Дотримуючись фото інструкції, ви зробите це легко та просто!

Запрошення на весілля в коробочці своїми руками

Тепер розпочинаємо роботу безпосередньо над запрошенням на весілля. Спочатку роздрукуйте декілька ваших спільних фото. Надайте їм круглої форми. Круглі фотографії повинні легко поміщатися в вашу коробочку, тому підбирайте їх діаметр з врахуванням того, якого розміру ви зробили круглу коробочку. Також вам доведеться вирізати такого ж діаметру кружки з картону. За допомогою двостороннього скотчу або клею вам потрібно з’єднати фотографію і кружок з картону, а між ними помістити стрічку. З’єднайте так, як показано на фото, декілька кружечків. На зворотній стороні ви можете написати всю необхідну інформацію про час та місце святкування весілля. Кінці стрічки закріпіть до коробочки. Все готово!

Запрошення на весілля в коробочці своїми руками

Текст запрошення на весілля ви знайдете тут.

Сподіваємося, що серед цих ідей запрошень на весілля ви знайшли щось цікаве для себе. І тепер ви знаєте, як зробити запрошення на весілля своїми руками. Можливо, дехто з вас скаже, що ці запрошення вимагають багато часу та зусиль. Але ж ніхто не казав, що буде легко. Однак буде креативно і оригінально!

Хочете ще щось зробити своїми руками на весілля? Тоді перегляньте всі наші handmade ідеї!