Вінок з живих квітів: майстер-клас

Вінок з живих квітів: майстер-клас

Вінки з квітів останнім часом користуються неабиякою популярністю. Цей стильний аксесуар чудово виглядає на фото, тому наречені дуже часто доповнюють ним свій образ під час весільної фотосесії.

Замовляти у флориста вінок з квітів зовсім не обов'язково. Ви можете витратити небагато часу і зусиль, і зробити своїми руками найкрасивішу прикрасу. Квіти підбирайте на власний смак.

Читайте також:

Квіти з тканини своїми руками: ідеї для Вашого весілля

Як зробити вінок з живих квітів своїми руками?

Отже, для роботи вам знадобляться: квіти зі стеблами, флористична стрічка зеленого кольору, тонкий дріт зеленого кольору, ножиці.

Спочатку обріжте стебла квітів до довжини 2-3 см. Розкладіть заздалегідь всі квіти на столі акуратно і за розміром. Виміряйте обхват голови і додайте 30-40 см для того, щоб можна було зав'язати стрічки. Потім почніть викладати на дріт квітка за квіткою. Обмотуйте флористичною стрічкою навколо кожного стебла. Не забувайте, що чим коротшими будуть стебла, тим легшою буде вага вінка. Тому обріжте зайві кінці і закріпіть стрічкою.

Вінок з живих квітів: майстер-клас

Готовий вінок з живих квітів можна побризкати квітковим лаком. Щоб аксесуар не втратив своєї краси, зберігайте його в холодильнику.

Спробуйте зробити вінок з квітів своїми руками і результат вам обов’язково сподобається!

Вінок з живих квітів: майстер-клас

Як відомо, речі, зроблені своїми руками, сьогодні дуже високо цінуються. Якщо у вас немає часу створювати одяг та аксесуари самостійно, то можете купити готову роботу. Багато майстринь пропонують надзвичайно красиві роботи, які вдало доповнять ваш образ. Наприклад, ви можете завітати на сайт http://mamzelko.ru/ і підібрати щось цікаве для себе.

Успіху вам!