Що не подобається гостям на весіллі?

Що не подобається гостям на весіллі?

Гості на весіллі можуть поводитися дуже непередбачувано через те, що їм щось не подобається. Вони можуть перестати танцювати і брати участь у конкурсах, можуть влаштувати перекур на вулиці, який буде тривати кілька годин, а можуть взагалі піти. Якщо ви не хочете, щоб ваш день був зіпсований, то радимо ознайомитися зі списком того, що зазвичай не подобається гостям на весіллі, і зробити все можливе, щоб їм догодити:

Тривале очікування молодят

Багато гостей, особливо ті, які приїхали з інших міст, скаржаться на те, що їм доводиться дуже довго чекати на молодят, які поїхали на фотосесію. Таким чином, гостям нема чим зайнятися в перерві між вінчанням і початком весільного банкету. У цьому випадку варто подбати про те, щоб організувати їхнє дозвілля. Наприклад, влаштувати для них прогулянку в парку або ж екскурсії по місту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зіпсувати власне весілля, або 10 помилок при підготовці святкування

Неконтрольоване розсадження гостей на весіллі

Дуже важливий момент організації весільного застілля - це план того, хто з ким буде сидіти за столом. Багато гостей скаржаться на те, що вони нікого не знають серед сусідів за столом і їм немає про що з ними говорити. Щоб уникнути цієї ситуації поділіть місця так, щоб гості, які сидять поряд, були знайомі один з одним або знали хоча б когось.

Непрофесійний тамада

До вибору тамади варто підійти дуже відповідально, адже він - обличчя вашого свята. Постарайтеся проконтролювати його сценарій, щоб він не був перевантажений конкурсами, іграми і дуже частими тостами. Усього повинно бути в міру. Відсутність тамади може зіпсувати всі враження гостей про весілля, тому що їм може бути нудно. Ось, наприклад, на сайті tamada-gromov.ru/svadba.html ви можете знайти відео, як повинен працювати професійний тамада.

Музика

Догодити всім гостям, задовольняючи музичні смаки кожного, просто нереально. Комусь не подобається стиль обраних пісень, для когось музика грає занадто голосно, для когось, навпаки, занадто тихо. Тільки гарний фахівець може вловити настрій гостей і включити ту музику, яка усім сподобається.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Весільні клопоти: як здивувати гостей?

Оформлення столів

Придумуючи оригінальне оформлення столів банкетного залу, не забудьте про те, що воно може заважати гостям. Наприклад, занадто високі вази з квітами, можуть перешкоджати контакту людей, що сидять один навпроти одного. Через це вони не зможуть часто спілкуватися один з одним.