Рагси Львова

charmed_hellen
User offline. Last seen 9 років 4 тижня ago. Відсутній
Зареєстрований: 05/22/2010

Від правильного вибору РАГСу залежить і якість проведення урочистої частини, і сума витрачених коштів. Тож обираймо РАГС вдало!!!!

charmed_hellen
User offline. Last seen 9 років 4 тижня ago. Відсутній
Зареєстрований: 05/22/2010

Я вийшла заміж 8 травня 2010 року. Розписка проводилася у Франківському РАГСі. Дорогі львівяни!!! Це просто жах!!!! Окрім швидкої і невнятної промови реєстратора нас чекав ще один неприємний сюрприз. Без попередження і без нашої згоди нас фотографував штатний фотограф РАГСу, після чого нас заставили заплатити йому 150 грн. за фотографії. Коли одержала фотографії на руки була розчарована ще більше - за 150 грн. він зробив 36 (18 шт., кожного по 2 примірники) фото формату 10*15!!!!! і то в дуже невдалих ракурсах (закриті очі у нареченого чи нареченої і т. д.).
Шановні львівяни, не дозволяймо відноситися до нас як до лохів!!!Не платіть грошей таким фотографам, якщо у вас не питали дозволу на таку зйомку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. Дуже хороший РАГС Шевченківського району - і урочиста частина гарна, і лохотронів немає!:)))

Ярина
User offline. Last seen 8 років 49 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 07/05/2010

Приветик всем!Мы с молодым человеком решили пожениться..Но есть один момент..Мы живем в Донецке,а зарегистрироваться хотим во Львове.Во второй половине сентября 2010 года мы будем в отпуске в вашем красивом городе и хотим,тобы все произошло именно здесь. Честно говоря,с одной стороны может быть это несбыточная мечта,а с другой..если очень-очень хочется (у моего молодого человека мечта расписаться во Львове),может быть возможно? Роспись планируем скромно,как говорится без шума и пыли,в будний день.Подскажите,реально это?

E-lena
User offline. Last seen 9 років 8 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 01/19/2010

Розписатися у Львові можливо, бо згідно з нашим законодавством ви можете подати заяву до будь-якого органу реєстрації актів цивільного стану за власним вибором. Для цього потрібно лише за місяць приїхати до Львова зі всіма необхідними документами і подати заяву.

Сонечко
User offline. Last seen 8 років 2 тижня ago. Відсутній
Зареєстрований: 02/16/2011

Доброго дня!
У Франківському відділі ДРАЦС нещодавно зроблено гарний ремонт.(Чупринки,29)
На рахунок "фотографа" - без Вашої згоди, повірте, Вас ніхто не заставить фотографуватися, а тим більше не змушуватиме оплачувати Вами не замовлені послуги.

ivoleg
User offline. Last seen 8 років 12 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 02/28/2011

Cкажіть будь-ласка, які документи треба подавати і які терміни подачі... якщо я громадянин іншої країни, яка вартість послуг і на скільки потяне виїздна реєстрація*?

Порадьте будь-ласка який з РАЦС краще звертатись.

Дякую

Nata
Зображення користувача Nata.
User offline. Last seen 8 років 13 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 01/19/2010

Відповідно до нашого законодавства Ви особисто повинні подати письмову заяву за встановленою формою до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану. Іноземці для реєстрації шлюбу в Україні повинні пред’явити національний паспорт або паспортний документ з відміткою про реєстрацію уповноваженого органу щодо законності їх перебування в Україні. Якщо в паспортах або паспортних документах іноземців та осіб без громадянства відсутні відомості про сімейний стан, то вони повинні одночасно подати документ про те, що не перебувають у шлюбі, виданий компетентним органом країни свого громадянства або країни постійного проживання та належним чином легалізований (легалізація консульською установою або дипломатичним представництвом України в цій країні, проставляння апостилю). Якщо документи, які є підставою для реєстрації шлюбу, складені іноземною мовою, до них обов'язково додається переклад тексту на українську мову нотаріально завірений.
Шлюб реєструється не раніше, ніж через місяць від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу.

Nata
Зображення користувача Nata.
User offline. Last seen 8 років 13 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 01/19/2010

а на рахунок вартості виїздної реєстрації краще вам уточнити по телефону в будь-якому РАГСі... Минулого року виїзд співробітника коштував 1000 грн. плюс ще витрати на оренду приміщення (якщо плануєте робити в палаці потоцьких наприклад...).
Міський РАГС м. Львів, вул. Ів.Франка, 157
(032)2705694, (032)2705596

ivoleg
User offline. Last seen 8 років 12 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 02/28/2011

Дуже вдячний за змістовну відповідь!

mamruk
User offline. Last seen 7 років 18 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 02/14/2012

я розписувалась в листопаді 2011р. у франківському РАЦС, нам там сподобалось, дівчинка що нас росписувала, дуже гарно говорила (хоча в нас була не урочиста росписка), в мене мама аж розплакалась. Подали заяву ми за місяць до реєстрації, і вибрали собі дату і годину розпису без проблем. вартість послуг досить низька з порівняно з РАЦС на стрийській, все обійшлось 225 грн.

irka
User offline. Last seen 7 років 15 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 03/04/2012

скажіть, будь ласка, які саме послуги коштували 225 грн., якщо церемонія неурочиста? чи повідомили вам про ці послуги перед тим, як ви оплатили?