Перший танець молодих

s.mila
Зображення користувача s.mila.
User offline. Last seen 6 років 16 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 04/18/2010

Недавно була на весіллі в знайомих. В них перший танець був поставлений. Тобто вони кілька місяців ходили на навчання, а потім підбирали пісню. Танець був чудовий, всім гостям сподобалося. І мені цікаво, як зараз танцюють молодята свій перший танець: просто, без підготовки чи все-таки більшість надає перевагу вальсу, танго і т.д?

ira
User offline. Last seen 6 років 5 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 11/17/2009

Ми також плануємо піти в танцювальну школу перед весіллям. Хочемо танцювати вальс. Цікаво, за скільки часу треба починати підготовку?

bender
User offline. Last seen 7 років 9 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 04/18/2010

Все залежить від ваших здібностей і бажання навчитися танцювати. Дівчата швидше вчаться, хлопцям треба трохи більше часу. Але, якщо танець не дуже складний, то двох місяців, як правило, досить для любої пари, щоб навчитися танцювати вальс.

Наталюська
User offline. Last seen 6 років 39 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 09/22/2010

А мені не подобаються танці за певним сценарієм-дуже штучно і натягнуто виглядає. Наречений зазвичай замість того, щоб милуватися дружиною зазирає собі під ноги, а в голові рахує 1.. 2.. 3.. 4.. Я За природність та натуральність в усьому ;)

Сніжинка
User offline. Last seen 6 років 28 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 11/30/2010

Я думаю, що в таких випадках потрібно ставити легший танець, враховуючи можливості і природні задатки молодят. Але якщо все-таки якісь мінімальні здібності є, то потрібно не лінуватися і підготувати танець. Адже перший танець створює сильне враження про молоду пару....

Сніжинка
User offline. Last seen 6 років 28 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 11/30/2010

Ми плануємо підготувати вальс))) сподіваємося, що все получиться

lenorka
User offline. Last seen 5 років 3 тижня ago. Відсутній
Зареєстрований: 05/27/2012

Я займаюсь постановками весільних танців вже досить давно і впевнено можу сказати що швидкість і якість постановки дуже залежить від здібностей молодо\ пари. Найшвидша якісна моя постановка молодим - 2 заняття, найдовша 3 місяці по з рази на тиждень, обидві пари виглядали прекрасно)

Хотілось поділитись гарною шоу програмою, піднімуть настрій на будь-якому весіллі, по Львівським цінам дуже дешево, ловіть ссилкуhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hpEHHtOp9hI