Які квіти сьогодні модно дарувати?

Мода впливає на наше життя у всіх його проявах. Ми вже давно звикли цікавитися модними новинками в одязі, аксесуарах, декорі та інтер’єрі. Однак зараз важливого значення набувають модні тенденції у флористиці. На сайті Girko.lviv.ua нещодавно публікувалась стаття про 8 найпопулярніших типів весільних букетів, а сьогодні ми хотіли б акцентувати увагу на тих букетах, які щодня чоловіки дарують своїм жінкам. Отже, які квіти сьогодні модно дарувати?

Екзотика

Мова зовсім не йде про штучно підфарбовані троянди, орхідеї або лілії, які так полюбляють купувати чоловіки. Насправді варто звернути увагу на маловідомі в нашій країні, і в нашому місті зокрема, квіти. Наприклад, фрезію або брунію.

Півонії

Вже кілька років півонія втримує пальму першості в списку квітів, які найбільше подобаються жінкам. І дизайнери-флористи не могли оминути цей факт.

Сезонні квіти

Не варто забувати і про сезонні квіти. До таких відносяться тюльпани, хризантеми, конвалії. Загалом , це саме ті квіти, домогтися цвітіння яких не в сезон досить і досить важко. Втім, кожна пора року радує нас своїми ексклюзивними квітами і турбуватися про дефіцит квітів нікому не доведеться.

доставка цветов винница

Троянди пастельних кольорів

Яскраві троянди більше не в тренді. Вибирайте в подарунок або для оформлення свого житла скромні і ненав'язливі квіти пастельних відтінків.

Монобукети

Монобукети – це дуже стильно. Вони виглядають просто неперевершено, особливо, якщо квітів в букеті багато.

Сподіваюся, що після прочитання цієї статті, у вас з’явилася ідея, які квіти варто подарувати своїй коханій!