Чому варто святкувати дівочу вечірку в сауні?

Чому варто святкувати дівочу вечірку в сауні?

Весільні клопоти виснажують всіх наречених. І якщо ви втомилися вирішувати організаційні питання та відчуваєте спад сил, вам варто відволіктися і зарядитися енергією. Чому б відпочинок не поєднати з дівочою вечіркою? Як відомо, найчастіше дівочі вечірки святкують в сауні. І це не дивно, адже в сауні ви зможете не тільки чудово провести час з подругами, але й оздоровитися. І саме про користь сауни для нареченої ми розповімо вам у цій статті.

Під дією сухої пари шкіра очиститься, розкриє свої пори, звільниться від бруду, що накопичився, і відновить свій природний колір. Зморщечки, які з'явилися під час підготовки до весілля, розправляться. Висока температура і навколишній аромат деревини в сауні розслаблять м'язи, звільнять голову від зайвих думок. Полежіть спокійно, згадайте приємні моменти або помрійте про що-небудь приємне, насолодіться позитивом цього моменту.

Медовий масаж буде актуальним. Він принесе користь і шкірі, і організму в цілому. Ваша шкіра в сауні з задоволенням всотає такі ласощі. Мед проникає глибоко в тканину і робить свою оздоровчу дію: підсилює кровоток, рух лімфи і міжклітинної рідини, а значить, бореться з целюлітом. Мед насичує шкіру вітамінами, мікроелементами і антиоксидантами, які перешкоджають передчасному старінню шкіри і всього організму, а також утворенню пухлин. Загалом, користь з усіх сторін!

А після сауни - у холодний душ або басейн, щоб повернутися до реалій життя і посидіти з подружками, востаннє побалакати про переваги і недоліки не заміжнього життя. Зробити це можна в якомусь затишному ресторані. Але постарайтеся не переїдати і не зловживати спиртним, адже це негативно впливає на зовнішній стан шкіри. А також не засиджуйтеся допізна, все-таки потрібно добре висипатися.

Якщо ідея, провести дівочу вечірку в сауні вам сподобалася, тоді поспішайте замовити хороший заклад. Якщо у вас немає часу бігати по місту в пошуках хорошої сауни, скористайтеся сайтом sauny.ua. Наприклад, на сторінці http://sauny.ua/russkaja-banja ви знайдете актуальну інформацію про сауни в Києві.
Вдалої вам дівочої вечірки!