Подарунок для новонародженого: оригінальний чи практичний?

Подарунок для новонародженого

Вибір подарунка - справа не проста. А особливо складно, коли вибираєш подарунки для немовлят. Зрозуміла справа, що безпосередньо малюку ваш подарунок особливо і не потрібний, йому набагато важливіше відчувати мамину присутність і їсти смачне молочко. Тому, якщо перед вами стоїть питання, що подарувати немовляті, то варто, насамперед , подумати про те, який же подарунок сподобається його батькам.

Минули ті часи, коли одяг і засоби особистої гігієни були в дефіциті і тому подарунок у вигляді дитячого костюмчика або іграшки був дуже коштовний. Зараз багатство вибору дозволяє задовольнити найбільш вишукані запити. Тому покупку одягу та іншого для малюка варто залишити батькам, оскільки тільки вони краще знають, що їм зручніше і більше підходить.

Якщо ви так і не придумали, що подарувати малюку, то можна подарувати зрештою гроші, залишивши за батьками вирішення проблеми вибору подарунка.

У наш час дарувати звичайні подарунки не цікаво. Зараз з'явилося стільки можливостей, крім банальних пеленок, що просто очі розбігаються. Перед тим як приступити до вибору, потрібно подумати про те, який ви хочете зробити подарунок - практичний або для душі.

Що завжди потрібно немовляті, чого ніколи не буває мало? Правильно, памперсів. Але дарувати просту упаковку памперсів - це не цікаво, навіть банально. А от якщо ви подаруєте торт (і не треба говорити, що немовлям не можна солодке), торт з памперсів - це буде і незвичайно, і практично одночасно. Є рукодільниці, які з задоволенням зроблять вам такий тортик на замовлення, але можна спробувати спорудити його самостійно, адже в Інтернеті легко можна знайти подібні майтер-класи.

Якщо ви все-таки вирішили подарувати дитині одяг, то подумайте про те, щоб привнести в подарунок трошки оригінальності. Напевно, цікаво і незвичайно буде виглядати іменний бодік або шапочка, на якій досвідченою рукою майстрині вишиті вензель або якийсь інший малюнок, що має стосунок до малюка.

Хочете зробити приємне батькам? Подаруйте сертифікат на фотосесію. Потім з цих фотографій можна буде зробити відмінну фотокнигу.