Маленькі гості або Як одягнути хлопчика на весілля?

Маленькі гості або Як одягнути хлопчика на весілля?

Дуже часто на весіллі можна побачити маленьких гостей. Більшість молодят, знаючи про те, що на їхньому святі будуть діти, організовують їхнє дозвілля таким чином, щоб малюки не нудьгували, а їхні батьки могли трішки відпочити. Проте сьогодні мова піде не про те, чим зайняти дітей на весіллі, ми дамо декілька порад батькам, які збираються йти на весілля зі своїми дітьми. Як одягнути хлопчика на весілля?

Запам’ятайте, що вибору святкового вбрання для дітей варто приділити не менше уваги, ніж вибору одягу дорослих. В дитинстві формується ставлення до урочистих свят, розвивається хороший смак.

Зрозуміло, святковий одяг для дітей коштує набагато дорожче, ніж ті речі, що дитина носить кожен день. Однак купувати варто тільки той одяг, який підходить по розміру для дитини вже зараз, адже в найближчому майбутньому може і не з’явитися приводів, щоб знову одягнути святкове вбрання.

Вибирайте штани класичного крою, без зайвих деталей. Якщо знайти дитячу краватку вам не вдалося, то придбайте метелик. Найкраще обирайте справжній, оскільки імітатори метелика, як правило, надзвичайно погано тримаються на комірі.

Взуття теж краще обрати класичного фасону. Не варто купувати взуття в притик. На весіллі дитина багато часу буде проводити «на ногах», тому взуття повинне бути вільне. Не варто забувати і про якість, адже від цього залежить здоров’я вашого малюка. До речі, якісне оригінальне італійське взуття для дітей можна придбати на сайті http://par-a-porter.com/dlya-detey-36. Такі переваги онлайн-магазину, як безплатна доставка по всій Україні, безплатна примірка і повернення взуття, зворотній зв’язок, роблять шопінг максимально зручним і швидким!