Поради молодій сім’ї: Як вибрати ялинку?

Як вибрати ялинку

Як відомо, одним з головних атрибутів Нового Року є ялинка. Багато львів’ян вважають, що новорічна ялинка повинна бути справжньою, з лісу, щоб Ви змогли відчути її ароматний запах. До вибору ялинки варто віднестися серйозно, особливо якщо ви вперше святкуєте Новий рік в статусі дружини і чоловіка і не маєте досвіду придбання такого атрибуту.

По-перше, необхідно врахувати параметри квартири: висота стелі і розмір приміщення. Ялинка повинна виглядати в кімнаті компактно і не захаращувати собою більшу частину площі.

По-друге, зверніть увагу на зріз стовбура: якщо Ви побачите облямівку темного кольору, значить, це дерево простоїть у Вас дуже короткий час.

По-третє, для того, щоб переконатися в тому, що голки на ялинці не обсиплються в перший же день, постукайте стовбуром по землі. Переконайтеся, що ялинка свіжозрубана. Зверніть увагу на галузі: якщо вони легко гнуться, то ялинка свіжа, а якщо хрумтять і ламаються, то це дерево зрубане вже дуже давно. Якщо Ви вирішили поставити ялинка в куті квартири, то в такому випадку кращим вибором стане однобока ялинка.

Загалом спочатку треба визначитися, що Ви прагнете бачити у своїй квартирі на Новий Рік: ялинку чи сосну? Різниця між ним величезна! Сосна виглядає більш пухнатою і довговічною, її голки не обсипаються так швидко, як у ялини, тому вона створює Вам менше турбот. Але все-таки ялинка є традиційним новорічним деревом. У кожному разі вибір залишається за Вами.

При покупці враховуйте всі ці поради. Відправлятися за ялинкою (сосною) найкраще заздалегідь, хоч вони і будуть коштувати небагато дорожче, але зате вам дістанеться справді відмінний товар. Ціна на новорічні дерева з кожним роком зростає, і тому багато віддають перевагу штучним ялинкам. Якщо ви не знаєте де можна купити ялинку в києві, то повідомляємо вам, що широкий вибір за доступними цінами є здесь.

Отже, ялинку ви придбали. Залишається тільки красиво прикрасити її! З Новим Роком!