Кухні на замовлення – комфорт і затишок оселі

Кухні на замовлення – комфорт і затишок оселі

Кухня – це майстерня, де кожна господиня створює кулінарні шедеври. Так, багато жінок проводять саме тут безліч часу, вони прагнуть створити для своїх рідних оптимальні умови, балують сім’ю смачними обідами та солодощами. Саме тут треба створити комфортні умови для перебування, зробити все можливе, аби господиня мала усе необхідне.

Найчастіше споживачі обирають кухні на замовлення. Так, цей варіант – оптимальний, тому що можна створити таке приміщення, яке буде і красивим і функціональним. Крім того, кухня має бути облаштована за основами ергономіки, тобто мають враховуватися пропорції тіла людини та розмір приміщення. Нюансів багато, тому, якщо ви плануєте створити абсолютно нову кухню або змінити її стиль, звертайтесь до спеціалістів.

Варіантів дизайну кухні існує безліч, спеціалісти мають врахувати не тільки площу, але й підібрати все елементи та деталі в залежності від ваших побажань. Починати ремонт варто після того, як ви остаточно визначилися з стилем. Пам’ятайте, що найкраще, коли кухня виконана в одному чи подібному стилі з іншими кімнатами.

Основні варіанти кухні

Дизайнери можуть запропонувати безліч варіантів. Особливою популярністю користуються кухні на замовлення у Львові таких типів:

  1. Однорядна – найкращий варіант для невеликих кухонь. Робоча стінка знаходиться біля стіни, з іншого боку – місце для прийому їжі.
  2. Двохрядна – простір зберігається за рахунок того, що плита, мийка та робочі поверхні розташовані з одного боку, а холодильник, шафи та інші деталі – з протилежного.
  3. Острівна – варіант для великого приміщення. На «острові» розміщують мийки, варочні поверхні, крім того, його можна розділити на дві частини: робочу поверхню та барну стійку.
  4. L-подібна, U-подібна. Весь гарнітур розташовується біля стін у вигляді цих букв.
  5. Півострівна. За допомогою цього дизайну можна розділити приміщення на безпосередньо кухню і столову.

 Кухня – це приміщення, яке має бути бездоганним. Гарнітур можна замовити будь-якого кольору, виробити з будь-якого матеріалу. Зробити ваші мрії реальністю можливо, але треба знайти досвідчену компанію, яка зробить це бездоганно. Власний проект кухні – це ваша співпраця з дизайнером, він зможе зрозуміти те, що ви не можете висловити, запропонує декілька варіантів та допоможе підібрати оптимальний колір. 

А який матеріал буде служити довго? Спеціалісти відзначають, що найбільш практичний матеріал – якісний МДФ. Господинь порадує простота догляду за таким гарнітуром та привабливий зовнішній вигляд.