Як вибрати постільну білизну в подарунок на весілля?

Як вибрати постільну білизну в подарунок на весілля?

Постільна білизна для молодят – один з найпопулярніших весільних подарунків. В той же час, такий сюрприз може стати хорошим і практичним подарунком - адже не секрет, що, згідно з давніми традиціями, саме з першої шлюбної ночі починається справжнє, міцне і нескінченно щасливе сімейне життя.

Саме так думали наші предки, а тому з давніх-давен вони відповідально ставилися до вибору постільної білизни для молодят. Втім, одержати такий подарунок було практично неможливо - а тому митецькі майстрині створювали своїми вмілими руками перші шедеври для сімейного побуту, вкладаючи в них щирі почуття і емоції.

Набагато менше турбот було у шляхетних дівиць - уже на початку 20 століття. Тоді постільна білизна (рос. постельное белье) вважалася одним із найбільш престижних подарунків на весілля. Кращі майстри свого часу трудилися над створенням цих комплектів, кожний з яких був по-своєму унікальний. Однак усі предмети постільної білизни виконувалися винятково з тканини білого кольору.

В наш час постільна білизна не має колірних обмежень. Відвідавши магазин постельного белья, ви побачите, що будь-які відтінки, будь-які малюнки і фактури тканини лягають в основу комплектів - а тому сьогодні кожний подарунок на весілля, обраний з урахуванням давніх традицій, має по-справжньому оригінальний зовнішній вигляд!

Як вибрати постільну білизну на весілля?

Звичайно, варто враховувати індивідуальні переваги нареченого і нареченої, а також - усе, що вам відомо про молоду сім’ю. Наприклад, якщо ми знаємо, наскільки романтичні почуття переповнюють закоханих, то можемо сміливо вибирати ніжні відтінки рожевого кольору, з легкими квітковими візерунками. А для міцних пар гарним вибором стане комплект у лілово-фіолетових тонах, що надають інтер'єру особливої шляхетності і респектабельного статусу. Для близьких друзів можна придбати постільну білизну в безкомпромісних червоних тонах - і такий комплект внесе ноти пристрасті в першу, найважливішу найщасливішу ніч у новому статусі!

Що стосується матеріалу, то і в цьому плані на сайті mxm-home.com.ua є простір для вибору. Ніжний шовк або комфортна бавовна - прекрасні варіанти, однак найбільш універсальним вибором стає розкішний жакард, що поєднує в собі переваги різних матеріалів. Міцний, як відносини подружжя і ніжний, як тонкі почуття, жакардовий комплект прекрасно доповнить інтер'єр сімейної спальні!

Вручаючи молодятам новий комплект, дуже важливо подарувати їм і частинку світлих, радісних емоцій. Адже ми дійсно щасливі, що на наших очах народжується нова сім’я – це засвідчують наші добрі побажання і наші корисні, практичні і гарні подарунки!