Збираємо гроші на весілля: 7 найпопулярніших способів

Збираємо гроші на весілля: 7 найпопулярніших способів

Весілля – досить дороге задоволення, але більшість молодят не збирається заощаджувати на власному святі, адже воно буває раз у житті!

Дуже часто наречений і наречена не володіють достатньою сумою коштів, для того щоб організувати весілля своєї мрії. Як же назбирати гроші на весілля?

Скарбничка – найбільш банальний спосіб!

Так, це банально, але в той же час саме скарбничка є найбільш простим способом накопичення певної суми. Особливо підходить цей спосіб людям зі скромними доходами. Але будьте готові до того, що відкладати доведеться досить довго, або ж ви будете класти в скарбничку як мінімум половину зарплати.

Банківські депозити і внески

Можна скористатися послугами банків і відкрити депозитний рахунок. У принципі, це та ж скарбничка, от тільки кошти на банківському рахунку, на відміну від скарбнички під ліжком, можуть збільшуватися. Прорахувати найбільш вигідні умови можна за допомогою спеціальних калькулятор, які можна знайти на сайтах банків. Та й зняти і витратити гроші в цьому випадку набагато складніше, адже для цього необхідно, як мінімум піти в банк.

Електронні гаманці

Зберігати гроші можна і в електронній валюті на спеціальних гаманцях. Для того щоб зняти звідти кошти доведеться пройти кілька процедур і витратити деяку суму при виведення готівки. Однак, можливо, готівка і не знадобиться, адже розплачуватися електронними грішми за деякі весільні послуги набагато зручніше.

Дорогоцінні метали

Придбання золота і дорогоцінних каменів - це відмінна інвестиція, яка, до того ж, може принести свої дивіденди, адже ситуація на ринку коштовних металів постійно змінюється і часто в кращу сторону. І купивши декілька золотих злитків сьогодні, можна непогано заробити на них через якийсь час.

Антикваріат

Якщо в молодят є фамільні цінності у вигляді антикваріату - це може стати прекрасною основою для їхнього весільного бюджету. Підшукавши колекціонера, який готовий заплатити кругленьку суму за предмети, що представляють історичну або художню цінність, можна одержати шанс заробити як мінімум половину суми, необхідної на організацію весілля.

Автомобіль і нерухомість

Нерухомість, так само як і авто, є непоганими "козирями", продавши які можна отримати заповітні кошти для весільного бюджету. Але це актуально тільки в тому випадку, якщо при цьому молодята не втратять даху над головою.

Валюта

На валютних операціях дехто заробляє цілі статки. Чому б не спробувати заробити в такий спосіб і на весілля? Найкраще купувати різну валюту, адже якщо курс однієї валюти падає, то інший, відповідно, росте.