Взуття нареченої: як зробити правильний вибір?

Взуття нареченої: як зробити правильний вибір?

До вибору весільних туфель варто підійти не менш відповідально, ніж до вибору плаття. Висота каблука повинна бути зручною для вас. Якщо ви щодня витримуєте дорогу на роботу і цілий робочий день на шпильці, вам не важко буде в день весілля покрасуватися у високих туфельках. Якщо ж ви не звикли довго ходити на каблуках, то робити це у день весілля не варто - виберіть взуття на низькому каблуці, але не зовсім на плоскій підошві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актуальний тренд - кольорові туфлі нареченої!

Якщо ви прагнете додержуватися традицій, то весільне взуття обов'язково повинне бути з закритим носком і п'ятою, а також без ремінця. Найкраще вибрати модель туфель-човників: це класика, яка ніколи не виходить з моди.

Для тих, хто не вірить у прикмети, пов'язані з весільним вбранням, і хоче дотримуватися власного стилю, вибір практично безмежний. Це можуть бути балетки, босоніжки, туфлі з зав'язками, вечірні туфлі на каблуці, навіть чоботи - практично будь-яка обувь для женщин, головне, щоб взуття гармоніювало з платтям нареченої, було зручним і гарним.

Використовуючи колір взуття, можна виділити яскраві деталі - наприклад, одягти червоні туфлі і вибрати червоний букет. Якщо весільне плаття прикрашене стрічкою іншого кольору, підібрати туфлі можна під неї. Зараз вважається дуже модним, якщо туфлі не поєднуються з платтям, у тренді насичений колір туфель, які зроблять ваш весільний образ стильним і особливим.

АКТУАЛЬНО: Весільне взуття для осені

Найбільш міцними і зручними вважаються бальні туфлі - професійне взуття для танцюристів. Їх виготовляють таким чином, що висота каблука ніяк не заважає вільно рухатися. Вони ідеально підходять для тих, хто буде цілий день у русі.
Незважаючи на те, що весільні туфлі будуть надіватися на панчохи, їх потрібно попередньо розносити вдома, щоб не було неприємних сюрпризів на святі.

Не забудьте також взяти з собою запасну пару туфель. Ви можете перевзутися в менш стильні і більш зручні туфлі ввечері, або якщо ви випадково зіпсуєте взуття, у вас буде із собою заміна.