Вибираємо подарунки на весілля

Вибираємо подарунки на весілля

Головне питання для запрошених на весілля гостей: "Що подарувати молодятам?". Багато гостей, не ламаючи голову над оригінальним подарунком, дарують гроші в конверті. Звичайно, такому щедрому подарунку молодята обрадуються, але набагато приємніше одержати подарунок оригінальний і корисний, у який вкладена душа і який несе певний зміст.

Подарунки з "душею" робляться своїми руками. Наприклад , якщо ви вмієте красиво вишивати або шити, то можете зробити оригінальний подарунок своїми руками у вигляді вишитих подушок для дивану або картини на стіну.

Несподіваний і приємний сюрприз для молодят - це ваш власний виступ на сцені. Не вмієте співати і складати вірші? Не проблема! Запросіть на весілля співака або групу танцюристів, які розважать не тільки молодят, але і їх гостей.

Побутова техніка - недешевий і солідний подарунок на весілля. Безсумнівно, такому подарунку обрадуються молодята, що збираються жити окремо від батьків. Тому будь-яка побутова техніка, яку ви купите в інтернет магазині, пригодиться.

Якщо ви точно знаєте, що в молодят незабаром з'явитися дитина, то в якості подарунка можете купити ігровий килимок або стилізатор для пляшечок. Це досить таки дорогі речі, які не кожна молода сім’я може собі дозволити.

Предмети домашнього інтер'єру і сувеніри - це традиційні подарунки на весілля. Вибираючи в подарунок сувеніри і предмети інтер'єру, враховуйте будь-які нюанси інтер'єру квартири або будинку, у якому будуть жити молодята.

Який би подарунок не вибрали для нареченого і нареченої, робіть це від щирого серця і тоді він стане для майбутнього подружжя по-справжньому коштовним.