Вибираємо квіти для зимового весілля!

квіти для зимового весілля

Білосніжне плаття та фата, шикарний лімузин… Морозний, сонячний день. Погодьтеся, усе це дуже красиво! Але ж саме так виглядає справжнє зимове весілля. Багато закоханих пар вирішують одружитися саме взимку. У цьому є особлива романтика. Яскраві враження від такої "сніжної" церемонії залишаться на все життя і у самих молодят, і у всіх гостей.

Безсумнівно, найважливіший "квітковий атрибут" свята - це весільний букет, який призначений нареченій. Вибираючи букет, не забувайте про те, що не всі живі квіти здатні пережити міцні зимові морози. Наприклад, не варто замовляти букети з орхідей. Існує велика ймовірність того, що після прогулянки ці тендітні і ніжні квіти будуть виглядати не презентабельно. Погано себе почувають на морозі і екзотичні квітучі рослини, вони зовсім не пристосовані до зими. А от тюльпани, деякі сорти троянд, хризантеми і кали здатні витримати непрості випробування холодом. Тому, якщо передбачається тривале знаходження молодих на морозному повітрі, найкраще вибрати для букета нареченої саме ці квіти.

Визначившись з видом квітів, необхідно також подумати про колірну гаму букета. Флористи рекомендують вибрати яскраві відтінки, які контрастують з білим снігом і нагадують про зимові свята. Наприклад, це може бути яскраво-червоний колір. Відмінний варіант - вишуканий букет троянд у контрастній червоно-білій гамі, доповнений насиченою зеленню. Важливим аспектом у визначенні колірної гами букету стає колір весільного плаття. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, порадьтеся з досвідченими флористами.

Не бійтеся фантазувати і мріяти - і нехай навіть найбільш сміливі мрії стають реальністю!

Завдяки теплицям, ми маємо можливість насолоджуватися квітами навіть в не типовий для їх росту період часу. Якщо вас цікавлять теплицы из поликарбоната, то відвідайте портал agsk.ru і почерпніть для себе корисну інформацію.