Всі «принади» весільних подарунків

Всі «принади» весільних подарунків

Тема весільних подарунків дуже популярна і актуальна. Оскільки, як гості, так і самі молоді стикаються з цією проблемою. Гості не знають, що подарувати нареченому і нареченій, а новоспечена сім'я, отримавши дари, думає, куди ж все це «добро» дівати? А можливо, існує якийсь універсальний спосіб вибору весільного подарунка? Універсального, напевно, все-таки немає, але дещо цікаве знайти можна.

У багатьох розвинених країнах вже давно існують так звані «весільні списки». Наречений і наречена складають список речей, які вони хотіли б отримати в подарунок. Керувати процесом закупівлі подарунків, а також стежити за розвитком подій може сама наречена, її мати, подруга або ж спеціальна організація, яких за кордоном існує безліч. Складений список додається до кожного запрошення на весілля. У ньому вказується перелік подарунків, а також контактні телефони, за якими кожен гість може подзвонити і повідомити відповідального за цей процес з приводу того, який подарунок він буде дарувати. Правда, українці воліють такий прийом не використовувати, оскільки соромно, незручно, нескромно і неввічливо так замовляти весільні подарунки. Але зате потім їм доводиться зображати радість в той час, як їм підносять вже третій пилосос поспіль ... За кордоном на це дивляться простіше. У списках подарунків значаться деколи дуже незвичайні речі: сэндвичница c грилем technika, сріблястий піднос для їжі, набір аквалангіста, млин для перцю, томик японського хокку та інші подібні речі.

Отже, основним недоліком такої «системи розподілу подарунків» є сором. Після цього починаються одні суцільні переваги. По-перше, ви самі зможете вибрати те, що вважаєте необхідним і потрібним. По-друге, всі подарунки вам подобаються, чого не буває на звичайних весіллях з традиційним врученням презентів. І, по-третє, гості задоволені! Ще б пак, адже вони і вам догодили, і могли вибрати подарунок у відповідності зі своїми фінансовими можливостями.

Також у багатьох містах існують спеціальні відділи (як правило, в дорогих магазинах), де покупцям надається послуга під назвою «Весільний список». Наречений і наречена вибирають який-небудь товар, менеджер все це записує, а потім бере на себе працю обдзвонити всіх гостей і повідомити їх про те, що ж хочуть молоді отримати в подарунок.

Самі гості можуть зберегти потай свої подарунки і фінансові витрати, або ж навпаки, можуть попросити молодят сказати про їх участь під час самого торжества. Іноді, якщо гість купує якусь частину подарунка, наприклад, чайник і чашки з усього сервізу, молоді можуть згодом самі викупити другу частину товару.

До речі, якщо наречений і наречена вирішують не влаштовувати пишне весілля, а бажають таємно розписатися, то в цьому випадку подарунки не є обов'язковою вимогою. Якщо, звичайно, який-небудь родич вирішить привітати молодих з цією подією, то він запросто може презентувати їм що-небудь на свій смак і в відповідності зі своїми фінансовими можливостями.

Можливо, зовсім скоро ця добра традиція прийде і в нашу країну. Адже коли-небудь молоді, нарешті, зважаться зробити все, щоб ні гості, ні вони самі не турбувалися з приводу подарунків на весілля.