Весільний танець: як оформити?

Весільний танець: як оформити?

Оригінальним доповненням до весільного танцю можуть стати різного роду спецефекти, які допоможуть прикрасити весільний танець і додати йому ще більшої урочистості. У більшості випадків, спецефекти у весільному танці використовуються в найбільш яскравий і кульмінаційний момент номера.

Пропонуємо вам декілька варіантів, як можна оформити весільний танець:

Повітряні кулі

Це без сумніву гарний і найбільш простий спосіб прикрасити весільний танець. Виглядає дуже романтично! За бажанням молодят, повітряні кулі можуть бути наповнені блискучою мішурою і конфеті, повідомляє портал http://kreativ.kh.ua/.

Пелюстки троянд

У момент виконання весільного танцю, гості можуть брати участь у цій романтичній події. Пелюстки троянд символізують кохання і щастя!

Конфеті

Зверніть увагу на один з найбільш красивих спецефектів, який використовується в першому весільному танці. Мерехтливі і кольорові конфеті, що довго кружляють, створюють ефект казкового дощу, який не залишить байдужим нікого з присутніх. Прикрасити весільний танець за допомогою конфеті можна за допомогою спеціальної конфеті-машини, або використовуючи пневматичні хлопавки.

Мильні бульбашки

Мильні бульбашки під час весільного танцю - це один з найбільш зворушливих спецефектів. Мильні бульбашки перетворять весільний танець у заворожливе і романтичне дійство!

Дим

Дим, що розсіюється, важкий сланкий дим у момент весільного танцю,- це насамперед незабутня чарівна картинка! Повільний, чуттєвий танець у димку, заворожує і дозволяє всім присутнім зануритися в атмосферу загадкової казки. Оформити весільний танець димом можливо тільки з використанням спеціального приладу.