Весільний стиліст

Весільний стиліст

Весільний стиліст, хто він? Не так давно всі вважали, що зачіску на весілля зробити потрібно обов'язково, і запрошували для цього перукаря, а от макіяж часто наречені робили самі або ж викликали ще і візажиста. Але як я вже зазначала, часи змінюються. І зараз з'явилася окрема професія, така, як весільний стиліст. Ця людина займається тільки створенням весільних образів. На відміну від перукаря він може не вміти стригти чи фарбувати, але зате він спеціалізується на зачісках, знає багато про весільну моду і орієнтується в основному тільки в цій тематиці. Ну і що, скажете Ви, зробить зачіску один майстер, макіяж - візажист і все добре, всі задоволені. Але я хочу вказати Вам на переваги при використанні послуг саме весільного стиліста. Коли одна людина робить і макіяж, і зачіску, то вона це представляє по-своєму, і бачить повний образ. І зачіска, і макіяж будуть доповнювати один одного. Коли ж роботу виконують дві різні людини, спочатку наприклад візажист, а потім майстер по зачісках, то начебто не причепишся, але чогось не вистачає. А не вистачає саме гармонії і цілісності образу.

Також весільний стиліст може не тільки зробити зачіску і макіяж, але й підібрати в тому чи іншому стилі аксесуари для нареченої і нареченого, щоб вони гармоніювали один з одним. З усього цього і складається повний образ, картина вашого зовнішнього вигляду. І про це варто пам'ятати всім нареченим, адже організація свята - важливе і відповідальне завдання.

А тепер поговоримо про матеріальні витрати на послуги весільного стиліста. Часом вигідніше навіть запросити одного фахівця, ніж платити окремо за зачіску і макіяж. Але не варто економити на своєму зовнішньому вигляді, потрібно пам'ятати, що в цей день ви повинні виглядати бездоганно. А хороший майстер, майстер своєї справи, як правило, цінує свою працю. У своїй роботі професіонали використовують тільки якісну продукцію. Перед весіллям краще зробити пробний варіант зачіски і макіяжу, щоб уникнути сюрпризів в урочистий день.