Весільний макіяж: уникаємо популярних помилок

Весільний макіяж: уникаємо популярних помилок

Найчастіше, почервоніння на шкірі, вводять в оману багатьох жінок. Ми вважаємо, що це результат надчутливості нашої шкіри. Це судження не завжди вірне, тому що іноді це пов'язано із зневодненням. Чутлива шкіра реагує на всю косметику, погоду, їжу і стрес. А якщо почервоніння з'явилося лише одного разу, винні в цьому можуть бути емульгатори та консерванти, що містяться в компонентах засобів. Для того, щоб запобігти цим проблемам, треба протестувати косметику, наклавши на тильну сторону долоні засіб, який хочете купити, і почекати кілька годин. Ну а про те, що хороший ефект може забезпечити тільки профессиональная косметика, думаю, знають вже всі наречені.

Іноді, використовуючи засіб кілька днів, ми не бачимо належного результату, впадаємо в розпач і більше не користуємося ним. Але крем має властивість «приживатися» на шкірі, і деколи цьому процесу потрібні тижні. До швидких ефектів відносяться ліфтинги, маскування зморшок, зволоження. Необхідно використовувати крем не менше 2-3 місяців перед тим, як сказати, що цей крем не підходить. Ну, а якщо результат виправдався, то користуватися ним можна скільки завгодно, шкіра, на думку багатьох, не звикне до нього і не почне лінуватися.

Шкіра шиї так само, як і обличчя, вимагає уваги, і якщо цього правила не дотримуватися, то шия виглядатиме чужою. Але є і протипоказання для шиї, наприклад - часті процедури пілінгу, ультразвукові процедури. Шкіру шиї необхідно очищати і зволожувати, а пілінг робити раз на тиждень.

І те, наскільки добре ми будемо виглядати в подальшому, залежить від нашого терпіння, від того, наскільки часто мають місце в нашому житті шкідливі звички, а гени, на які грішить прекрасна половина людства тут ні до чого.