Весільний букет – символ кохання!

Весільний букет – символ кохання!

Весілля – це свято, що вимагає ретельної підготовки. Щоб цей день став незабутнім, повинно бути заздалегідь продумано все до дрібних деталей - місце проведення, список гостей, тамада, програма святкування, вбрання нареченого, нареченої та гостей. Необхідний традиційний аксесуар нареченої – це букет квітів.

Варто зазначити, що образ нареченої з букетом квітів став традицією. Ця традиція прийшла до нас із Заходу. За звичаєм, букет для нареченої повинен вибрати наречений і подарувати його в день весілля.

Букет нареченої - це невеликий букет квітів круглої або овальної форми. Оригінально буде виглядати букет нареченої, оформлений як кошик або гроно. Колір букета має символічне значення. Білий букет символізує ніжність, чистоту і невинність.

Рожевий букет - романтичність, молодість, чутливість і наївність.

Кремовий колір букета - спокійний і стриманий, він символізує затишок і надійність відносин. Червоний букет - символізує пристрасть і кохання.

Червоний букет створює оригінальний і яскравий контраст з білим платтям нареченої, підкреслює її індивідуальність.

При виборі букета квітів колір плаття повинен враховуватися в кожному разі. Варто відзначити, що весільний букет жовтого кольору не користується особливою популярністю у Львові, тому що вважається, що жовтий - колір розлуки. У Європі ж цей колір - символ золота, багатства і процвітання, тому букети з жовтих квітів досить популярні.

Букет нареченої замовляють у салоні квітів заздалегідь, а купують в день весілля. Квіти неодмінно повинні бути свіжими. Весільний букет зазвичай складають з лілій, троянд, хризантем, гербер. Не підійдуть для виготовлення букетів нареченої нарциси, гладіолуси, камелії.

Наречені знають, що букет нареченої - символ кохання. Якщо після весілля його шкода викидати, то можна його зберегти. Для цього загорнений у папір букет підвішують сушити на 1- 4 тижні в сухому темному приміщенні стеблами вгору.

Букет краще збережеться в приміщенні з більш високою температурою. Після висушування букета його варто поставити в гарну вазу. Тоді цей букет стане витонченою деталлю інтер'єра, і щораз , дивлячись на нього, ви будете згадувати день весілля.

Вам потрібно замовити букет нареченої в Києві? Тоді відвідайте сайт весільної майстерні bantyk.com.ua. Професіоналізм майстрів та яскраві ідеї зроблять ваше весілля неперевершеним!