Весільні привітання - мистецтво красивого слова

Весільні привітання - мистецтво красивого слова

День весілля насичений поздоровленнями. Після слів «Оголошую вас чоловіком і дружиною» молодят привітає ведуча церемонії в Загсі, вони отримають вітання-настанови батьків, свідків та запрошених. Будуть сказані найбільш теплі і добрі слова. Свої весільні привітання виголосить ведучий весільного торжества - тамада.

На весільному банкеті, під час вручення подарунків, прийнято давати слово кожному гостю. У цей момент дуже важливо хоча б знайти потрібні слова, не кажучи вже про те, щоб ці слова не повторювали все сказане до вас. Якщо ви досвідчений оратор, за словом в кишеню не полізете і в будь-якій ситуації зможете сказати неабияку промову, то вам не буде потрібно попередньої підготовки - спонтанність і імпровізація будуть вашими козирями в цій справі. Якщо ж дар утримувати публіку - не ваше амплуа, варто заздалегідь продумати те, як ви будете вітати молодят, щоб не відчувати себе ніяково і незатишно в той момент коли черга в привітаннях прийде до вас. Не будемо вдаватися в конкретику чи детально розглядати тексти, а просто розглянемо процес підготовки до весільного привітання. Сьогодні також можна легко знайти в інтернеті привітання чи смс к свадьбе или годовщине.

Якщо вам не хочеться звертатися до літературних форм, а просто хочеться виказати свої почуття і ставлення до молодих, то тут заздалегідь заготовлений текст весільного поздоровлення може прозвучати занадто формально. Але і повна відсутність підготовки може призвести до того, що в потрібний момент ви розгубитеся. Просто обміркуйте заздалегідь, що саме ви хочете донести. Придумайте тези і чітко дотримуйтеся їх, але не забувайте про природність і імпровізацію, дайте волю своїм емоціям.

Оригінально прозвучить привітання, яке гарно обіграє ваш подарунок, адже дуже часто процес поздоровлення відбувається одночасно з процесом дарування. Тут, для того щоб більш образно показати ідею, наведемо приклади. Припустимо, гіпотетично, ви даруєте праску, обігрівач або щось інше, що якось пов'язано з теплом - побажайте молодим, щоб їх відносини залишалися такими ж теплими / гарячими / жаркими як ваш подарунок, щоб вогонь між ними ніколи не згасав. Якщо даруєте щось крихке або битке – нагадайте, що відносини потрібно зберігати так само дбайливо. Подумайте про те, якими властивостями володіє ваш подарунок, і перенесіть це в вітальну промову.

Але найголовніше у весільному привітанні, щоб воно йшло від щирого серця, і навіть якщо ви зловили себе на пропущеному рядку вірша, погляньте в очі вашим дорогим людям і просто скажіть, як ви раді за них і як ви їх любите! Адже щирість – це завжди найкрасивіше вираження почуттів!