Весільні машини: традиції і сучасні тенденції

Весільні машини: традиції і сучасні тенденції

Одним з найважливіших завдань, які потрібно вирішити під час приготування до весілля, є вибір автомобіля, на якому наречений і наречена прибудуть на місце проведення заходу. У цій справі з'являється прекрасна можливість виразити свою індивідуальність, а чи виберете Ви традиційний лімузин, модний десятиметровий джип або ж віддасте перевагу оригінальному ретро, не так важливо.

Здавна існувала традиція, під час весілля катати нареченого і наречену у кареті, прикрашеній всілякими дзвіночками, оскільки вважалося, що їх дзвін відлякує злих духів. По суті справи, ця традиція збереглася й донині - молодят катають по всіх визначних пам'ятках міста, тільки роль карети виконують автомобілі, а дзвіночки замінили клаксони.

Сучасні весільні машини асоціюються в першу чергу зі всілякими стрічками, повітряними кульками, іграшками, наклейками на капоті, антені, дверцятах. Особливо ефектно виглядають декорації з живих квітів. Прийнято прикрашати всі машини весільного кортежу, а найголовніші - машини нареченого і нареченої - прикрашають особливо пишно. Звичай прикрашати весільну машину стрічками прийшов до нас із європейських країн, де ще в сімнадцятому столітті існувала традиція, згідно з якою наречену в церкву супроводжувала група хлопчиків із стрічками, іменованими «банти нареченої», зав'язаними на рукавах. Ці стрічки символізували щастя. З тих пір звичай цей дещо видозмінився і стрічки прикрашають не зап'ястя, а капоти автомобілів. Але віра в те, що вони приносять удачу залишилася.

Прикрасити машину можна як самостійно, так і звернувшись у спеціальне весільне агентство, яке займеться всіма питаннями оформлення весільного кортежу. При цьому будуть враховані всі Ваші переваги, і Ви точно залишитеся задоволені.

Не забувайте, що весільний кортеж повинен відповідати стилю Вашого весілля. Якщо у Вас буде ретро весілля, то і автомобілі, і оформлення слід вибирати відповідно. Ретро лимузин можна замовити на сайті vipdiva.com.ua. І нехай цей шикарний автомобіль зробить Ваше свято незабутнім!