Весільні кекси - альтернатива традиційному торту

Весільні кекси - альтернатива традиційному торту

Не так багато часу пройшло з тих пір, як наша весільна традиція поповнилася ще однією обов'язковою складовою - весільним тортом. А адже років 15-20 тому наші наречені не мали можливості замовляти багатоярусні весільні торти, задовольняючись тістечками або зробленими на замовлення традиційними «одноповерховими» творіннями кондитерів. До слова сказати, хтось навіть не мав уявлення про те, що таке класичний весільний торт, як він виглядає і що з цим дивом треба робити. Тепер же без цього солодкого атрибута не проходить жоден весільний банкет.

І ось тільки ми звикли до нього, тільки стали з насолодою фантазувати, яку форму йому можна надати і чим його можна прикрасити, нам пропонують абсолютно новий варіант виконання весільного торта - весільні кекси. На Заході це нововведення стає все більш популярним, а ми ж знаємо, які вони там консерватори. Ви заінтриговані і хочете дізнатися, що це таке?

Коли дивишся здалеку на це диво, здається, що це традиційний весільний торт, розташований на декількох ярусах спеціальної підставки. Тільки підійшовши впритул до солодкого твору розумієш, що це зовсім не торт, а безліч маленьких кексиків, розташованих впритул один до одного. Кекси можуть розташовуватися як без обгортки, так і в спеціальних рифлених кондитерських кошиках - в такому випадку гості можуть брати частування прямо руками.

Найпоширеніший варіант - розташувати кекси на декількох ярусах підставки. Верхній ярус може займати маленький монолітний тортик, щоб молодятам було що розрізати і не відступати від улюбленої традиції.

Далеко не кожна жінка здатна створити величезний чотириярусний кондитерський шедевр на власній кухні, але майже всі вони здатні приготувати невеликі кекси і прикрасити їх стильно і зі смаком, маючи трохи досвіду і мінімальний кондитерський набір для прикраси тортів. Вам лише потрібно знати кексы в формочках рецепты і мати трохи бажання, щоб приготувати такий десерт.

Кекси всіх ярусів можуть бути виконані в єдиній кольоровій гамі, і тоді композиція буде подібна до традиційного весільного торту. Урізноманітнити композицію можна за допомогою різнокольорової заливки для кожного «поверху», крім того, кожному ярусу може відповідати свій індивідуальний аромат і склад випічки: на 1-му ярусі - шоколадні кекси, на 2-му - ванільні, на 3-му марципанові. Вашим гостям ця ідея сподобається.

Окрасою кексів може стати все, що завгодно: шоколадна стружка, марципанові квіти, стружка кокоса, горішки, зацукровані ягідки, різнобарвна глазур.

Нові, унікальні за своїм зовнішнім виглядом весільні кекси - дуже елегантна заміна традиційного весільного торта.

У момент, коли урочисто подається весільний торт, гості, за великим рахунком, вже досить ситі, щоб осилити цілий шматок солодкого частування. А спробувати невеликий кекс із задоволенням зможе кожен.