Весільна зачіска з живими квітами

Весільна зачіска з живими квітами

Наречені дуже часто використовують живі квіти для оздоблення своєї зачіски. Вибір квітів залежить від багатьох чинників. Наприклад, якщо у Вас буде весілля в українському стилі (украинская свадьба), то варто звернути увагу на маки або ромашки. Але це ще не все, що варто знати нареченим.

Немає кращої прикраси для весільної зачіски нареченої, ніж живі квіти. Адже весільна зачіска з живими квітами - це так ніжно і романтично! Але дівчина може почати сумніватися в тому, що ці чарівні створіння не зав'януть у неї в волоссі до вечора, якщо не раніше. Тому багато наречених не ризикують прикрашати зачіску живими квітами, замінюючи їх на штучні. Але якщо Ви хочете виглядати справжньою принцесою, то при використанні в якості прикраси зачіски живих квітів, потрібно враховувати наступні правила:

1. Пам'ятайте: голова нареченої - не клумба, а тому вибирайте декілька маленьких або середніх квіточок.

2. Колір пелюсток повинен виділятися на Вашому волоссі, тому, наприклад, для брюнетки підійдуть білі троянди, а для блондинки - рожеві квіти.

3. Зупиніть вибір на тих рослинах, які надовго зможуть зберегти свіжий вигляд. Щодо цього порадьтеся з флористом.

4. Квіткова композиція в волоссі вимагає багато часу для створення, тому Вам слід замовити живі квіти для зачіски заздалегідь.

5. Квіти в волоссі повинні гармоніювати з іншими аксесуарами. Також варто врахувати стиль весілля при виборі квітів для оформлення зачіски.

6. Звертайтеся тільки до професійного флориста, який опрацює рослини так, щоб ті зберегли свіжість на пару днів.

7. Замовляйте більше квіток, ніж плануєте використати - на всяк випадок.