Весільна зачіска: робити самостійно, в салоні чи викликати перукаря додому?

Весільна зачіска: робити самостійно, в салоні чи викликати перукаря додому?

Для будь-якої нареченої підготовка до весілля є стресовою ситуацією. А крім організаторських моментів, які найчастіше звалюються на бідну наречену, їй обов'язково потрібно до дрібниць продумати свій образ. Вона ж - королева вечора! Купити головне вбрання всього життя і підібрати до нього аксесуари буде недостатньо. Важливо приділити увагу вибору весільної зачіски.

Звичайно ж, озброївшись всемогутнім Інтернетом, модними глянсовими журналами і золотими руками улюбленої подруги, можна спробувати зробити весільну зачіску і макіяж власними силами. Але результат не завжди може виправдати очікування. І замість весілля своєї мрії - зіпсований настрій від невдалої зачіски і нестійкий макіяж через використання непрофесійної косметики. Щоб цього не трапилося, краще скористатися послугами професійного стиліста. Враховуючи особливості обличчя, фасон весільного плаття і власні переваги нареченої, хороший весільний стиліст швидко підбере оптимальний варіант зачіски. Крім того в салоні створено всі умови праці для перукаря - зручне крісло, велике дзеркало, всі необхідні професійні інструменти під рукою. До речі, професійне обладнання для салонів краси, в тому числі і перукарські крісла, пропонує магазин Стиль Плюс. Більш детально про асортимент та ціни дізнавайтеся на сайті styleplus.od.ua.

У день ікс для створення весільного образу можна відправитися до майстра в салон краси. У цьому випадку, нареченій можна не переживати за остаточний результат - він буде в точності таким, яким був задуманий. До того ж дуже часто стилісти-перукарі пропонують виконати "пробний" варіант весільної зачіски за кілька днів до свята, щоб остаточно переконатися в правильному виборі або ж підібрати найкращий. Мінусом створення зачіски в салоні є можливість "зіпсувати" результат, наприклад , уже в будинку, надягаючи весільне плаття. Звичайно ризик мінімальний, але він існує.

Якщо ж організувати виклик перукаря додому , то можна буде уникнути можливих проблем. Домашня обстановка - це оптимальні умови для створення весільного образу. Щоб не зіпсувати складну зачіску, можна її робити нареченій, одягненій у весільне плаття. Або ж, весільний стиліст може поправити зачіску відразу після того, як наречена одягнеться. Виклик стиліста додому позбавить також будь-яку наречену від переживань за нестачу часу. Адже їй не потрібно буде витрачати дорогоцінних хвилин на дорогу до салону і назад. А це дуже актуально, якщо салон краси знаходиться далеко від будинку.

Визначившись із вибором - робити весільну зачіску в салоні чи запросити перукаря додому, потрібно обов'язково записатися до стиліста, призначивши заздалегідь день і час, і обговоривши з ним усі нюанси. І в цьому випадку кожна наречена може бути впевнена, що на своєму святі життя вона буде справжньою королевою.