Весільна біжутерія завершить образ!

Весільна біжутерія завершить образ!

Як ми уже не раз писали, комплект весільної біжутерії може складатися з сережок, кольє і браслета. Залежно від особливостей зовнішності, фасону весільного плаття, його кольору, форми декольте і індивідуальних переваг наречена може вибрати як цілий комплект, так і окремі прикраси. Головне правило залишається незмінним: всі прикраси повинні гармонійно поєднуватися, при цьому доповнювати сукню і не затьмарювати красу обручки. На сайті lioness.com.ua можна купити як комплект біжутерії, так і окремі прикраси.

Вибір біжутерії відповідно до форми обличчя

Так само як і весільне плаття, біжутерія повинна враховувати особливості зовнішності. Рекомендуємо звернути увагу на наступні моменти:

  • обличчя круглої форми можна візуально подовжити намистом завдовжки нижче ключиці і вибрати сережки з рухомою підвіскою;
  • витягнуте обличчя прикрасить коротке кольє, що має округлені камені і великі стрази;
  • прямокутне обличчя можна врівноважити намистом форми «V», «Y» або декоративним ланцюжком з підвіскою, підійдуть сережки з закругленими елементами;
  • до обличчя з широким чолом і вузьким підборіддям підійдуть короткі багаторядні намиста, зібрані в кілька оборотів.

Про вплив фасону і кольору весільного плаття

Кількість і якість декору - визначальний фактор при виборі весільної біжутерії. Чим багатше прикрашене плаття, чим складніший його дизайн, тим лаконічнішою повинна бути біжутерія, і навпаки.

Весільна біжутерія кольору платини по праву визнається універсальною: вона підходить до весільних суконь білого кольору, айворі, пастельних і насичених відтінків. При бажанні можна підібрати прикраси кольору золота до нарядів теплих тонів, наприклад до кольору шампань.

Весільна біжутерія вибрана з урахуванням дизайну сукні

Важливо враховувати форму вирізу весільного плаття, щоб сформувати привабливу зону декольте:

  • ліф з прямою лінією декольте передбачає, як правило, вибір недовгого округлого намиста;
  • ліф у формі серця і подібні йому дозволяють вибрати кольє округле або форми «V» і «Y»;
  • глибоке декольте може бути підкреслене недовгою підвіскою або урівноважене намистом округлої форми;
  • бажано, щоб довжина прикраси не опускалася нижче вирізу декольте.

Від яких прикрас можна відмовитися? По-перше, можна сміливо відмовитися від додаткових перснів, особливо на правій руці. Це підкреслить виняткову важливість обручки в день одруження. По-друге, весільні сукні можуть чудово виглядати на нареченій без намиста. Деякі моделі продаються в комплекті з мереживними або квітковими прикрасами для шиї і зап'ясті. Американська пройма, а також будь-який дизайн весільної сукні, що закриває бюст і шию, в більшості випадків не вимагає кольє. По-третє, відсутність браслета легко переживе і багате декороване плаття, і лаконічне. Якщо наречена таки вирішила прикрасити себе браслетом, то він може бути одягнений на оголену руку або поверх довгих весільних рукавичок. Менш красиво браслет виглядає в парі з мітенками.

Наречена має право відмовитися від будь-яких прикрас, якщо того забажає. Вони не означатимуть нічого, якщо не відображають її індивідуальність. І навпаки... Іноді прикраси - елемент образу, а іноді плаття - лише фон.