Весілля за кордоном – море емоцій і незабутніх вражень!

Весілля за кордоном – море емоцій і незабутніх вражень!

Весілля - це найважливіший і найбільш відповідальний крок в житті кожної закоханої пари. Але як зробити так, щоб найважливіша подія вашого життя перетворилася в романтичну казку, про яку мріє будь-яка дівчина.

В наш час багато молодих пар віддають перевагу весіллям за кордоном.

Весілля за кордоном, вимагає ретельно підготовленого плану. Спочатку необхідно визначитися з країною, де ви хотіли б організувати церемонію, вивчити особливості законодавства і правила організації весілля.

Дуже важливо пам'ятати, що для кожної країни необхідний свій набір документів, який потрібно надати в органи реєстрації шлюбу.

При виборі країни потрібно врахувати наступні фактори:

  • кількість запрошених гостей;
  • бюджет усього заходу, включаючи переліт і проживання;
  • терміни підготовки всіх необхідних документів для поїздки і реєстрації шлюбу;
  • вибір виду одруження (релігійний, офіційний або символічний).

По поверненню, вам доведеться легалізувати свій шлюб в Україні.

Якщо ви вирішили вибрати релігійний шлюб, то країну для організації весілля доведеться вибирати залежно від свого віросповідання.

Якщо ж ви фанати екстриму і авантюри, і для вас не так уже і важливий штамп в паспорті, то символічна церемонія шлюбу - саме для вас. Прочитавши отзывы о свадьбах за границей, можна зробити висновки, що організація символічного одруження дасть вам більше приємних моментів, ніж турбот, адже ви зможете здійснити всі свої мрії і бажання.

Будь-яка організація одруження за кордоном вимагає великих зусиль. Але сьогодні, це все, можна доручити фахівцям і не навантажувати себе зайвими турботами!