Весілля очима фотографа - по той бік фотоапарата

Весілля очима фотографа - по той бік фотоапарата

Весільна фотографія - один з найбільш складних і відповідальних жанрів фотозйомки. Весільний фотограф повинен професійно володіти жанром постановочної та репортажної зйомки, бути комунікабельним і не позбавленим почуття гумору.

Весільний фотограф - це професія, яка вимагає виключно творчого підходу і уваги до дрібниць. Перед весільним фотографом завжди стоїть завдання відобразити найбільш значущі моменти торжества без втручання в хід весілля.

Крім професійних навичок у фотозйомці так само важливі дизайнерські навички та знання сучасних технологій і досягнень у світі весільної фотографії. Отже, яким є весілля очима фотографа?

Вплив фототехніки весільного фотографа на якість весільних фотографій

Весілля очима фотографа - по той бік фотоапарата

Щоб відзняти весілля на всі 120% весільний фотограф не зможе обійтися одним фотоапаратом. Йому потрібно кілька специфічних інструментів, завдяки яким буде створений дійсно цікавий і якісний знімок. Найкращими для весілля визнані цифровые фотоаппараты от известных производителей. Фірм вельми багато, і в наступній статті ми поговоримо про них, але зараз, ми скажемо основні функції хорошою камери. По-перше, на ній можна робити знімки в RAW-форматі. Також, вона повинна бути досить різкою, а саме кадри повинні клацати з високою швидкістю. Погодьтеся, що дивлячись на миготіння зеленої лампочки, що показує збереження знімка, весільний фотограф може упустити безліч цікавих і важливих моментів. Навіть жваве натискання спускової кнопки нічим не допоможе, адже камера то просто не встигає за Вами. Це основні функції, на які повинен звернути увагу будь-який весільний фотограф при покупці камери.

Але якщо ви купили професійну фотокамеру, наприклад фотоаппарат Canon для профессионалов, то це зовсім не означає, що фотографії вийдуть ідеальними. Фотограф може використовувати всі можливості нової матриці, або виставити на камері оптимальну експозицію, і контрастні предмети (наприклад біле плаття нареченої і темний костюм нареченого) добре вийдуть на фотографії, але це не означатиме, що весільні фотографії вийдуть ідеальними. Величезний вплив саме на якість весільних фотографій надає також професійна оптика (об'єктиви).

Вважається, що якість весільних фотографій на 70 відсотків залежить від об'єктива і на 30 відсотків від фотокамери. Набір техніки професійного весільного фотографа завжди повинен складатися тільки з професійних камер, об'єктивів і додаткового обладнання. Техніка весільного фотографа - це ще один показник професійності фотографа.

Не довіряйте тим фотографам, які говорять, що якісні фотографії можна отримати любительською камерою. Це неправда. Якісні фотографії при фотозйомці в складних умовах, а весільна фотозйомка завжди проходить саме в складних, а не в ідеальних умовах, можна отримати, використовуючи тільки дорогу професійну фототехніку. Тому при виборі весільного фотографа уважно подивіться на його фототехніку, це буде непрямим показником його професіоналізму.

Організація фотозйомки: думка фотографа

Весілля очима фотографа - по той бік фотоапарата

Не буває схожих весіль, тому до фотозйомки весілля потрібно ставитися з належною увагою - весільна фотозйомка індивідуальна і детально обговорюється. Професійний фотограф прагне отримати якісні та цікаві знімки, тому обговорення майбутньої роботи з замовниками є ключовою ланкою при виконанні фотозйомки.

Як правило, знімальний день у весільного фотографа починається зі зборів нареченої. Зазвичай всі фотографи трохи хвилюються, коли зранку дзвонять в двері незнайомої квартири. Думаю, ви не здивуєтеся, коли я скажу, що помешкання нареченої в цей момент нагадує вулик бджіл – кожен щось активно робить. Всі зайняті приготуваннями до одного з головних подій в житті дочки - весілля. Батьки, разом з найближчими родичами, обговорюють, чи вистачить гостям на банкеті їжі і випивки, хто в який момент часу повинен дарувати коровай молодим, і де при цьому всі повинні знаходиться. У кожній родині існує величезна кількість прикмет і звичок, які саме в цей день набувають надзвичайну силу.

При всьому цьому наречена, почуває себе звичайно королевою. Адже весілля, зазвичай, робиться один раз в житті. І нехай молодята абсолютно не переживають, що комусь може не вистачити шашлика, бутерброда з червоною рибою або келиха вина. Це зовсім не важливо, а на що дійсно потрібно звернути увагу, так це на настрій нареченої. Як би там не було, але на весільних фотографіях вона привертає основну увагу глядачів. Тому її вже з вечора треба захистити від вирішення всіх побутових проблем, пов'язаних з приготуванням до весілля. Вона і так пів ночі зазвичай не спить ... А невиспана наречена - це біда для весільного фотографа. І ніякий макіяж тут не допоможе. Ще не придумали косметику, яка б втомленій, замордованій людині допомагала б зобразити блиск в очах, або щасливе обличчя. Адже всі ці гумові усмішки і чергові пози на весільних фотографіях вже абсолютно нікого не чіпають. Потрібні щирі почуття та емоції.

Всі щасливі миті, відбиті весільним фотографом, найкращим чином передадуть весільні фотографії, зроблені професіоналом. Десятки разів ви будете гортати весільний фотоальбом або весільну фотокнигу, переживаючи всі радісні моменти вашого весілля. Весільна фотозйомка - невід'ємна частина весільного торжества. Обраний Вами весільний фотограф повинен бути професіоналом своєї справи.