Вечірка у японському стилі, або Япона-паті

Вечірка у японському стилі, або Япона-паті

Сьогодні надзвичайно популярні тематичні вечірки. Вечірку в японському стилі можна організувати в честь дня народження або заручин. Можна також в цьому стилі провести холостяцьку і дівочу вечірки.

Антураж

Щоб занурити своїх гостей в атмосферу країни висхідного сонця спробуємо, внести в інтер'єр невід'ємні риси сходу. Наприклад, Ви можете використовувати зображення драконів або декорувати приміщення віялами, які дуже просто виготовити самим з ватману, журналів, газет, пакувального паперу або навіть з шматків шпалерних листів. Виготовлені прикраси розвішайте на шторах, дверях або закріпіть на стіни.

Для сервірування столу краще використовувати квадратні або прямокутні тарілки в японському стилі. Завершенням оформлення стануть мелодійні японські мотиви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівоча вечірка в японському стилі

Дрес-код для вечірки в японському стилі

Ви можете бути ким завгодно: гейшею, камікадзе, драконом, а може бути самураєм або неповоротким борцем сумо. Як варіант, влаштуйте змагання на кращий костюм або подання свого героя.

У створенні неповторного образу використовуйте кімоно (напевно воно є якщо не у Вас, то у когось з близьких знайомих), але не забудьте нагадати гостю, що як знавець східних єдиноборств він просто зобов'язаний продемонструвати свої вміння!

Жіноча половина «японського колективу» повинна звернути пильну увагу на свій макіяж і зачіску. Обличчя потрібно постаратися зробити якомога білішим, а очі і брови підвести чорним олівцем, губи покрити блиском рожевого або персикового відтінку. Волосся зібрати в пучок і закріпити його 2 паличками.

Японська кухня

Ну яка ж може бути вечірка в японському стилі без традиційних японських страв. Пропонуємо Вас зекономити свій час і замовити готові блюда в японському ресторані. Наприклад, на сайті edanadom.sumy.ua Ви можете обрати роллы суши доставка яких буде дуже швидкою.

Бажаємо Вам вдалої вечірки в японському стилі!