Вдалі весільні фотографії: секрети успіху

Вдалі весільні фотографії: секрети успіху

Хто ще не сфотографувався на пам'ять, той піде з весілля без пам'яті. А якщо серйозно, то весільна фотосесія для молодят - колосальна праця: хочеться впіймати кожну хвилину цього щасливого дня і насолоджуватися один одним, адже ще треба встигнути поспілкуватися з кожним із запрошених гостей, сотні разів поцілуватися під нескінченне «гірко!» і, звичайно ж, попрацювати з фотографом. Як все це поєднати і зберегти святковий настрій на протязі всього дня? Ви - зірки свята, а головний обов'язок зірок - позувати перед камерою. Треба сказати, це найважчий обов'язок молодят, який вимагає до себе уваги і зосередження, і, чим більше праці вкладено у створення альбому, тим кращі результати. Тому, приготуйтеся позувати і грати на камеру: на замовлення або від душі, гостям або фотографові, знаходитися в одній позі протягом декількох хвилин і чекати, коли весільний фотограф скаже «знято!».

Настрій і щирість почуттів - ось що є ключовим моментом в роботі фотографа і молодят. Хоча часто буває так, що наречений і наречена просто не можуть розслабитися в день власного весілля - їх весь час відволікають, вони постійно вирішують якісь організаційні питання ... Тому досвідчені майстри завжди радять звертатися в спеціалізовані агентства з організації весіль, які із задоволенням перекладуть весь тягар відповідальності за проведення торжества на свої міцні професійні плечі.

Будьте готові до того, що в найщасливіший для вас день фотограф весь час буде знаходиться поруч. Тому ви повинні чітко розуміти характер взаємин між вами і майстром. Перш за все, не варто вимагати від фотографа з'явитися на весілля у костюмі і краватці, ну і, звичайно, брудна футболка і спортивні штани - теж не варіант. Фотограф повинен бути не помітним і, по можливості, виглядати охайно. Щоб вам було легко знайти спільну мову, фотограф повинен бути людиною товариською, але без фанатизму.

Ваше весілля буде тривати всього декілька годин, але ви будете насолоджуватися фотографіями все життя. Тому любіть один одного, будьте у відмінному настрої, ловіть кураж, отримуйте максимум задоволення від роботи з фотографом і, нарешті, розкрийтеся перед об'єктивом.

Бажаємо успіхів!