Українці все більше економлять на весіллях

Українці все більше економлять на весіллях

Наші предки ставилися до весілля з особливою повагою. Існувало повір'я, що сімейне щастя молодят безпосередньо залежить від розмаху урочистості. Тому, навіть дуже бідні сім'ї прагнули провести його на славу. Добре проведене весілля пам'ятали довго, переказуючи з покоління в покоління історії. Так чому б замість того щоб відкидати вікові традиції, не почати ставиться серйозно і відповідально до вибору супутника життя? Тоді не виникатиме питання, чи гідне поєднання двох сердець найкращого свята.

Плануючи провести весілля традиційно з розмахом, багато молодят стримують свій запал, дізнавшись значні розцінки на деякі послуги. Бажання заощадити деколи доходить до абсурду. При цьому відмічено, що найважче з грошима розлучаються більш заможні люди. Наприклад, купують надзвичайно дороге плаття нареченій і економлять на під спідничнику до нього. Або роблять виїзну церемонію, але замість красивої квіткової арки з аксесуарами, замовляють арку з кульок як на дитячий день народження. Або відмовляються від професійного весільного кортежу, тому що у брата (кума, свата) є красивий мерседес, не замислюючись, що навряд чи випаде більш підходящий привід вдосталь покататися на лімузині з мінібаром. Але найпоширеніший випадок, коли пристойно витратившись на створення воістину казкового весілля, економлять на фото і відео. А саме від професіоналізму знімальної команди залежить, які спогади про ці чарівне дні залишаться на все життя.

Список того, з чого складається кінцева ціна весілля мрії, можна продовжувати до нескінченності. І кожен вирішує сам, наскільки він важливий. Тільки не варто очікувати тих же результатів, вибираючи більш економні варіанти. А адже саме з дрібниць складається загальний настрій і атмосфера урочистості. Щоб казку зробити дійсністю, потрібно докласти багато зусиль і кожна, навіть найменша деталь, має значення.

Серед українців побутує помилкова думка, що весілля організоване фахівцями, обходиться набагато дорожче. Насправді, агентства допомагають зменшити витрати набагато більше, ніж у підсумку складуть їхні гонорари. Адже їм відомі всі нюанси і підводні камені організації. І вони точно знають, коли і на чому можна заощадити, не зіпсувавши свято. Якщо трапилося так, що бюджет для організації справжнього торжества прирівнюється до нуля, не поспішайте відмовлятися від весілля. Кожна дівчина заслуговує раз в житті відчути себе королевою.

Позбавляючи себе свят з міркувань економії, ми перетворюємо життя в нудне сумне буття без яскравих спогадів. А навіть скромне, але грамотно організоване весілля, запам'ятається як один із найщасливіших моментів життя.

Актуальні та свіжі новини міста Рівне можна знайти на популярному сайті rivne.eu. Будьте в курсі всіх подій і беріть активну участь у житті свого міста!