Уггі для нареченої

Уггі для нареченої

Класичний образ нареченої - це ніжні кольори, мереживо, квіти, білосніжна фата, довге розкішне плаття і обов'язково туфлі на каблучках! Сьогодні в моді оригінальність і екстравагантність, тому настав час спробувати щось нове! Австралійська компанія ALC, виробник взуття з натуральним хутром, запропонувала нареченим ексклюзивні уггі для весілля.

Компанією була створена спеціальна унікальна колекція весільного взуття. Тепер нареченій необов'язково морозити свої ніжні ніжки у туфельках, якщо свято припадає на морозні дні.

Випущено нову весільну колекцію австралійських чобітків ugg, під романтичною назвою "I Do!" - "Я - згідна!"

В колекцію ввійшло всього три предмети: срібні уггі з масивною пряжкою, декорованою кристалами Сваровські, ексклюзивні уггі з пайєтками і перлинами, а також м'які пухнаті білосніжні тапочки з блакитним грайливим бантиком. Тепер кожна смілива наречена може бути гарної, так ще й відчувати надзвичайну зручність. Легкі, зручні сріблясто-білі уггі з хутра забезпечать комфорт нареченій на весільній церемонії і після неї.

Уггі для нареченої

До речі, деякі голлівудські красуні вже приміряли весільні вбрання з уггі. Кім Кетрол - відома акторка з серіалу "Секс у великому місті" була помічена в платті подружки нареченої і в... уггі.

Уггі для нареченої

А як ви ставитеся до такого екстравагантного весільного взуття як уггі? Чи зважиться на такий відважний крок реальна наречена?